KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 11 hónapja #8701 Írta: kotovics
kotovics válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Egy saeco ode KPE-ben a digattyú mennyire lóghat a henderben? Illetve a dugattyú száránál lehet javítani ha tömítetlen lenne? Olyan mintha valami szimering féle lenne benne, csak nem tudom hogy cserélhető -e? Továbbra is az a bajom, hogy nyomás alatt a KPE felöl olyan "sistergő" hangot hallani, amire nem tudok rájönni hogy honnan jön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8702 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy delonghi magnifica ESAM4200S gépem, rendbetettem, jól is működött, néha csinált olyat, hogy nem erzekelte a gombokat.
Utoljára bekapcsolt, kávét akartam csinálni, de nem értékelte a kavekeszitest, ki sem tudtam kapcsolni. Azóta egyik gombot sem érzékeli..valakinek valami ötlet?
Gomboknál mértem feszültséget, 5Volt van fixen, megnyomva 2Volt rá esik vissza.
Köszönöm előre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8703 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Szóval még mindig gondom van a korábban említett Saeco Granbaristoval.
5-6 kv után egyszer csak az addigi max. 240V fesz.-t felemeli 255-262V-ra és megáll azzal,hogy "adj hozzá kv-t". Service módban a steam out után ugye teljes újra indulás után megint 5-6 kv.-ig OK, utána újra 255-262V.
Nem tudtok vmi okosságot?
Köszi előre is. Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8704 Írta: BöPö
BöPö válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Jura E85 kávégép zsírtalanítás és vízkőtelenítés után néha, de egyre sűrűbben nem főzi le a teljes adagot. Nem folyik folyamatosan a kávé, sokszor már az elején is csak csepegtetve adagolja.Ilyenkor kiírja, hogy nyissa meg a csapot. Először dugulásra gyanakodtam, de nem mindig csinálja ezt, sőt az öblítést a legtöbbször rendben megoldja. Van valami ötletetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8705 Írta: tibeeboy
tibeeboy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
24V megvan, a motoron, váltani is vált a két kapcsolo, mar mind3at cseréltem a 2db KPE mozgas kapcsolot is és a KPE érzékelőt is... A motor oda vissza megy kiveve taprol 24V 50mA oda vissza... Kp meghajto fogaskerék tengelyre allítva (nyil a másik fogaskerék tengelye felé, összerak, KPE nélkül, elindul lefele, vegállásig elmegy elindul vissza a tengely, minimalis fordulat után megáll és két piros felváltva villog. Innentöl kezdve ujrabekapcsolásnál, végállásig minimális fordulat, utánna megint elindul vissza es hiba... A ket pont között oda vissza... Alap helyzetbe többet vissza nem... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8706 Írta: tamás.simon
tamás.simon válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Én is KPE gondba vagyok. Nekem mikor tömörít a vége felé elkezd szorulni és újra indítást kér! Viszont ha át állítom őrölt kv módba nem teszek kvt akkor szépen dolgozik ahogy kell! Ötlet? A mozgató motor végtranyó okozhat ilyet? Saeco primea az alany! Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.577 másodperc