KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
5 éve 11 hónapja #8695 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok. a jurák kpe nagy tömítéseinek a pontos méretét megtudhatnám? köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8696 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

kotovics írta: Hozzám került egy teljesen elhanyagoltt Saeco ode. Ha a kazán annyira vízköves, hogy kompresszorral sem lehet átfújni rajta a levegőt, azt még érdemes citromsavazni?
Másik kérdésem hogy ennek a gépnek a szivattyújának a kimenetét működés közben elméletileg kézzel ugye nem lehetne befogni?

Nem, én már jártam úgy, hogy kivettem egy kazánt, kompresszorral valamennyire átment a levegő, aztán amikor visszaraktam és át akartam mostni, akkor egyszerűen ismét eldugult. Én ebből tanultam és ha le is dugult a kazán amit meg tudok menteni akkor már átmosom úgy, külső vízpumpa segítségével vagy nagy fecskendővel stb.
Soha nem fogtam még be, de gyanítom, hogy nem. Volt olyan időszak amikor nyomásmérővel kimértük a vízpumpa nyomását és ami már 10bar alatt nyomott az csereérett lett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8697 Írta: Zodiakus
Zodiakus válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Jura F70 -nek el lehet indítani a tisztító programját manuálisan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #8698 Írta: zambozoli
zambozoli válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Valaki tudja esetleg, hogy a Delonghi ESAM 4400 Magnifica kávágép szánkójába lévő bronz orsóanyában milyen menet van pontosan?
Orsó átmérő 8,8mm.
Kifogyott az enyémből a menet. Amit rendeltem gyorsan, utángyártot (2.500,- Ft) elég vacak minőségű (félre van fúrva) félek nem sokáig fog tartani. Szeretnék egy normális tartalékot, de ehhez kellene ismernem az orsó menetét.
Köszönöm!
Mellékletek:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8699 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

stilnox írta: sziasztok. a jurák kpe nagy tömítéseinek a pontos méretét megtudhatnám? köszönöm!


Szia!

35x3,5 mm szilikon

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #8700 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Zodiakus írta: Jura F70 -nek el lehet indítani a tisztító programját manuálisan?



Szia!

A karbantartás menüpontban elindítható.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.466 másodperc