KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 1 hónapja #8623 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A külső Hall IC az a tejszigetes gépekhez való. A Go szériánál ennek nincs jelentősége, mert az alaphelyzetnél kell lennie egy ütközőnek hogy ne lehessen tovább fordítani.
A középső az alaphelyzet, csap zárva.
A belső indítja a szivattyút, ha kinyitod a csapot. Próbaképpen a két szélsőt átcserélheted.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #8624 Írta: ipcim
ipcim válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a segítséget! Megoldódott a rejtély. Játszottam a gőzcsap Hall IC-ivel és egy mágnessel, és egyszer csak elindult a szivattyú és abbahagyta a villogást. Nézegettem, hogy a saját mágnese miért nem éri el a szivattyú Hall szenzorát? Mert fordítva szereltem vissza a csapot! a csap két oldalán lévő váll ( ami a véghelyzet határoló) nem szimmetrikus! Ha 180 fokkal elforgatva rakom vissza a csapot akkor nem éri el rendesen egyik érzékelőt sem a mágnes, még az alaphelyzetit sem! Megfordítottam a csapot és máris működött, nem villogott!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8625 Írta: Tibi77
Tibi77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv: Tudna valaki egy kis segítséget nyújtani ? A probléma a következő: a kávégép random magától, be és ki kapcsol. Van hogy egész nap nem csinálja, de van hogy egymás után többször is! Ennek ellenére áramtalanítást követően újra bekapcsoláskor, tökéletesen működik. Delonghi Magnifica s. ECAM 3200. Előre is köszönöm a válaszokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hete #8626 Írta: Zodiakus
Zodiakus válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szeretnék egy használt gépet. Melyik márka, típus a tartósabb? Melyik főz jobb kávét? Egyenlőre ezeket találtam. Persze más ajánlat is jöhet.
Saeco talea ring, Jura Impressa C5, DeLonghi (ECAM 23.210.W

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hete #8627 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
jura C5! talán a saeco de a többit felejtsd el! üdv!boldog ünnepeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hete #8628 Írta: Zodiakus
Zodiakus válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi. Kettő maradt a kosárba. C5 vagy F50? Az F50 -ről azt írják a valaha gyártott legstabilabb gép. Viszont a C5-ből van a legtöbb meghirdetett gép amit el is kapkodnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.352 másodperc