KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 1 hónapja #8599 Írta: zeti
zeti válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Koszi! Húztam a rugón, éppen nem fullad le hanem csöpögve fő le a kávé. Volt hogy lefulladt, elég nagyot szólt de aztán visszább állítva jobb lett a helyzet. Nagyobbat kattan öblítéskor, kb. mint a Talea, videók alapján. Szóval nem vészes. Kár hogy ilyen nehézkesen állítható, de most beállt jóra, nem változik a rugó hossza, pár naponta tolómérővel ellenőriztem. Pipacsőbe raktam szűkítőt, a kazán elé kéne inkább, de még nem találtam fittinget amivel meg lehetne oldani. Opv már 9 baros, szerencsére, felrobbant volna ha befullad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8600 Írta: enikő.varga
enikő.varga válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Általános vészjelzés világít. Ki lett tisztítva. A kávétartó szűrő nem állt a helyére nagyon nehehezen ki lehet venni és visszatenni. Ezt is kitisztítottam de semmi változás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8601 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
sziasztok,
Van egy delonghi magnifica ECA14000-as kávégépem, olyan gond van vele, hogy a kazánja folyat, ennél lehet tömítést cserélni? vagy érdemes komplettan venni? hogy lehetne a leggazdaságosabban kihozni a javítást, vagy érdemes inkáb eladni alkatrésznek a gépet? köszönöm

delonghi.jpg melléklet nem található



20180319_182035.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8602 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
talán a leggazdaságosabb a legjobb és leggyorsabb ha eladod és soha nem veszel delonghit és új krupsot sem....elfelejted őket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8603 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Az összes tömítést ki kell cserélni beleértve a felső dugattyú tömítéseit is és megnézni, hogy a műanyag csatlakozók nincsenek-e megrepedve. Na meg egy alapos szétszedős vízkőtelenítés sem árt neki. De én sem vennék olyan delonghit amiben ilyen kazán van. A fűtőszál sem szokta sokáig bírni. Krupsot meg végképp nem vennék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8604 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
köszi a jótanácsot,
Kb egy éve foglalkozok kávégépekkel, nem szokott gond lenni velük amúgy, sok delonghit rendbe tettem már, könnyű szerelni. Krupsot is párat csináltam, nekünk is az van, én meg vagyok elégedve vele. Mindenki a saecocat dicséri, nekem kinézetre nem jönnek be, de hát ízlések és pofonok.. :)
A képen látható delonghit jófogáson vettem, sajnos átvágtak vele.. tanulópénznek jó volt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.329 másodperc