KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 1 hónapja #8593 Írta: Alan555
Alan555 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia, kivettem,tápegységgel működik a daráló kint,viszont a helyén nem...már cseréltem panelt is(igaz bontott),de azzal se jó,lehet,hgy a Royal ellenállás rossz az alaplapon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8594 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok. Vienna digitalon valószínűleg átugrott a fogaskerék ezért kb. 180 fok az eltérés. Hiába raktam vissza, ugyanúgx átugrik es megszorul a kpe. Elég csak a fogaskerekeket cserélni, vagy más is lehet a gond? Előre is köszönöm a válaszokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8595 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Szekelylaci írta: Sziasztok. Vienna digitalon valószínűleg átugrott a fogaskerék ezért kb. 180 fok az eltérés. Hiába raktam vissza, ugyanúgx átugrik es megszorul a kpe. Elég csak a fogaskerekeket cserélni, vagy más is lehet a gond? Előre is köszönöm a válaszokat.

Meghajtó mechanikába mikrokapcsoló vagy szakadt vezeték, ezért nem állítja meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8596 Írta: barkzso
barkzso válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

secondbolt írta:

barkzso írta: Sziasztok!
Ismét megszorultam :D Van egy újabb Talea Touch Plus (V2?) gépem és gyakorlatilag nem jön ki belőle se a kávé, se az öblítésnél a víz. Hibát nem ír ki rá. A KPE a neten található videó szerint teljesen szétszerelve kitakarítva. A másik gépeim (Talea Touch Plus V2, Talea Ring Plus V2) KPE-jével tökéletesen öblít és lefőzi a kávét. Viszont! Most itt olvasgatva feltűnt, hogy ennek a KPE-jének tetején (amivel nem főz egyébként egyik gépem se) nem az a krémesítős idom van:
cdn3.bigcommerce.com/s-2zc050q2/products...1785.500.750.jpg?c=2
Hanem ez:
ssli.ebayimg.com/images/g/w3IAAOSwaDZaoqgP/s-l640.jpg
Ez lehet probléma?


Szia!

Egyik kutya, a másik eb......
Vedd ki a krémesítőt, főzzél vele egy kávét. Ha folyik a KPE tetején a kávé, akkor a krémesítő a hibás.

Köszönöm a választ!
Odáig eljutottam, hogy arról a KPE-ről a krémesítőt és a kipattintható felső részt kompletten áttettem arra a KPE-re amivel nem öblít és főz és ezzel továbbra sem üzemel, semmi se víz se kávé nem jön át rajta. Azt is megcsináltam amit mondtál és a krémesítőt levettem a két csavarral és úgy is kipróbáltam de így se jött át semmi rajta, a kávéfőzésnél forró gőzölgő szép pogácsa pottyan a zaccfiókba de semmi kávé nem jön sehol. A másik két KPE-t berakva tökéletes továbbra is a gép. Megint szétszedem a KPE-t és újból áttakarítom ::tan::
Kopottság valahol a KPE-ben nem játszhat esetleg?

"Az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz kávét igyunk"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8597 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

barkzso írta:

secondbolt írta:

barkzso írta: Sziasztok!
Ismét megszorultam :D Van egy újabb Talea Touch Plus (V2?) gépem és gyakorlatilag nem jön ki belőle se a kávé, se az öblítésnél a víz. Hibát nem ír ki rá. A KPE a neten található videó szerint teljesen szétszerelve kitakarítva. A másik gépeim (Talea Touch Plus V2, Talea Ring Plus V2) KPE-jével tökéletesen öblít és lefőzi a kávét. Viszont! Most itt olvasgatva feltűnt, hogy ennek a KPE-jének tetején (amivel nem főz egyébként egyik gépem se) nem az a krémesítős idom van:
cdn3.bigcommerce.com/s-2zc050q2/products...1785.500.750.jpg?c=2
Hanem ez:
ssli.ebayimg.com/images/g/w3IAAOSwaDZaoqgP/s-l640.jpg
Ez lehet probléma?


Szia!

Egyik kutya, a másik eb......
Vedd ki a krémesítőt, főzzél vele egy kávét. Ha folyik a KPE tetején a kávé, akkor a krémesítő a hibás.

Köszönöm a választ!
Odáig eljutottam, hogy arról a KPE-ről a krémesítőt és a kipattintható felső részt kompletten áttettem arra a KPE-re amivel nem öblít és főz és ezzel továbbra sem üzemel, semmi se víz se kávé nem jön át rajta. Azt is megcsináltam amit mondtál és a krémesítőt levettem a két csavarral és úgy is kipróbáltam de így se jött át semmi rajta, a kávéfőzésnél forró gőzölgő szép pogácsa pottyan a zaccfiókba de semmi kávé nem jön sehol. A másik két KPE-t berakva tökéletes továbbra is a gép. Megint szétszedem a KPE-t és újból áttakarítom ::tan::
Kopottság valahol a KPE-ben nem játszhat esetleg?


Felső szűrőt a hengerfejről szedd le és nézd meg, hogy átlátsz e rajta. Valszeg nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #8598 Írta: tartamas
tartamas válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm szépen, kiváló lett a gép, a gőz amúgy eddig a tetején jött ki, most a tálcába fúj egy keveset, de úgy gondolom, hogy ez normál működés, mert így nem párásítja az őrleményt..
Egyébként ezt a distributort milyen esetben kell cserélni? ha törés van, csak akkor? vagy esetleg lehet újítani ill "O" gyűrűket cserélni?
köszönöm mégyegyszer :smilie:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.642 másodperc