KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 2 hónapja #8503 Írta: nagim
nagim válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm, észben tartom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8504 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Palazzo
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, vagy ötletet adni, hogy miért nem áll le a vízkőtlenítés a solis palazzon? Már 2 napja megy és kb. 10 tartály víz ment át rajta. Kilépni nem lehet belőle valahogy?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8505 Írta: beller
beller válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Az a problémám, hogy Saeco Royal Professional főzőből nem igazán jön gőz. Ki lett vizkötelenitve, de ennek ellenére nem az igazi. Ráadásul van rajta capuccinatore amivel tejhabot készítenénk, de nem mindig működik. Persze nem jön gőz a panarellón sem csak alig. Mit lehetne tenni. Egyáltalán a vizkőtelenités folyamatában a gőzkazánon is átmegy a tisztító folyadék? Hogy lehetne normális gőzt csinálni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8506 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

tartamas írta: Sziasztok
Van egy Siemens Surpresso Compact gépem, nagyon rosszúl nézett ki, lefőzte a kávét, de nagyon el volt szennyeződve a belseje..
Kitisztítottam, összeraktam, azóta azt csinálja, hogy pl tisztításnál, illetve kávékészítésnél mintha nem tudna tovább menni a víz, elhalkul a szivattyú is...
Kipróbáltam úgy is, hogy benyomtam mindkét mikrokapcsolót, ami a központi egységet érzékeli, de sajnos úgy sem jön ki a víz a vízleeresztő szelepből..amúgy azt is cseréltem(az igaz, hogy nem újra), de akkor is ez a helyzet..csak morog és szivárog a víz a vízszelepnél, ami az elosztó után van és van rajta egy tekerő..
A választ előre is köszönöm
Tamás


Szia!

Eldugult a vízhálózat, szakaszolással megállapítható a dugulás helye.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8507 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Tibi77 írta: Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Tudja e valaki, hogy miért van közvetlen bekapcsolás és öblítés után víz a zacctartóban...?! Delonghi Magnifica s-ről van szó. Vízkőtelenítést csináltam többször is, de nincs változás.


Szia!
Mivel öblített a gép és nincs benne kávé ami felvegye a vizet, ez normális folyamat.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8508 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

nagim írta: Szia!
Köszönöm!
Eddig külön habosítottuk a tejet, szóval a beépített habosító rendszer nem alapkövetelmény. Így is a Melittát ajánlanád?........


Igen, a tejhabosítója eszméletlenül jó! Tejes italokhoz nagyon jó gép.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.607 másodperc