KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 2 hónapja #8491 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Saeco royal Professionalhoz keresek burkolat középrészt, ezüst színűt. Esetleg van-e valakinek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #8492 Írta: orosz.imre
orosz.imre válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Márint neked van-e úgy gondoltam?Illetve melyik alaplapok kompatibilisek ezzel a 8 ra végződővel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #8493 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Valakinak, ha van Saeco Royal vezérlése, megkérem, nézze meg nekem az R4 értékét!
Köszönöm!
[img size=400x600]www.kephost.com/images/2018/02/15/saeco-1.md.jpg[/img]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #8494 Írta: Zacc001
Zacc001 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Tud valaki segíteni?
Saeco espresso digital-hoz.
Kéne hozzá használati utasítás.
Köszönöm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8495 Írta: nagim
nagim válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Gépvásárlás előtt állok, ebben lenne szükségem némi segítségre. Eddig egy használtan vett AEG Caffe Grandénk volt (ami ugye belül egy Delonghi), szerettük a kávéját, de sajnos kimúlt, ehelyett keresünk felújított, használt gépet (az összeghatár 40e Ft körül van). A fő szempont a lefőzött kávé minősége ::yummi , a megbízhatóság (hogy ne kelljen 2-300 adagonként szervízbe rohangálni vele - ez nálunk 2-3 havi mennyiség), illetve, hogy szemes és darált kávéból is tudjon főzni. A feleségemmel mindketten főleg cappuccino-t/latte-t iszunk.

Eddig ezek kerültek látókörbe:
- Jura Impressa E25
- Jura E belsős gépek (pl. AEG Cafamosa, Krups Siziliana, Jura Impressa 2000)
- Gaggia Brera
- Gaggia Platinum
- Siemens EQ5
- Melitta Caffeo Lounge/Bistro (nem tudom, mi a különbség a kettő között)
- Saeco Incanto/Syntia/Talea Giro

Melyik lenne a legjobb választás a fenti szempontok alapján? Van, amelyiket érdemes kerülni? Sorrend is jöhet. :wink:
Előre is köszönöm a válaszokat! bdown

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #8496 Írta: Tibi77
Tibi77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Tudja e valaki, hogy miért van közvetlen bekapcsolás és öblítés után víz a zacctartóban...?! Delonghi Magnifica s-ről van szó. Vízkőtelenítést csináltam többször is, de nincs változás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.677 másodperc