KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 6 hónapja #8281 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

drtibi67 írta: Szia!
Végig futtatnám,de nem akarja ahogy írtam megáll azon a ponton.Töbször elpróbáltam ugyanaz, megáll.Van még valami ötleted,vagy irány a service?
Köszi .


Általában a menüből a vízkőtelenítést indítva ismét el kellene indulnia.
Lehet hogy a KPE nélküli hajtáskor a mikrokapcsoló tönkrement, esetleg leesett a kapcsolókar. A proci nem kap impulzust, és ezt gondolja alaphelyzetnek.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #8282 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

miklós.murányi írta:

secondbolt írta: Szia!
A nyikorgás a mechanika orsójától ered, szárazon tönkre fog menni. A csattogás a mechanika billegő mozgásakor hallható. Nem tökéletes, nem szervizelt !!!!!
Ha fél év garanciát kaptál rá, akkor vissza kell küldeni!


Szia!
Köszönöm a választ. A csattogás úgy néz ki normális, találtam két videót a Youtubeon, ahol ezzel a típussal főznek és mindkettőben ugyanezt a hangot adja.
Az orsót én is be tudom zsírozni, nem? Ha kiveszem a KPE-t, mögötte már látni is a tengelyt. Ebben a videóban láttam, hogy azt is jól megkenik:
Milyen zsírt vegyek és hol célszerű?


Sima lítiumbázisú kenőzsír: www.neoszerviz.hu/index.php?option=com_v...mart_product_id=1788
Valami ilyen megfelel...... Csapágybolt, MOL benzinkút, autósbolt.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8283 Írta: drtibi67
drtibi67 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Értem ezeket le ellenőrzöm.
Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8284 Írta: vladcepes
vladcepes válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Nos,ahogy írtad,semmit nem sikerült mérnem,vagyis semmi ellenállás. (Gondolom szakadt a fűtőszál)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8285 Írta: miklós.murányi
miklós.murányi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

secondbolt írta: Sima lítiumbázisú kenőzsír: www.neoszerviz.hu/index.php?option=com_v...mart_product_id=1788
Valami ilyen megfelel...... Csapágybolt, MOL benzinkút, autósbolt.


Volt is itthon lítiumos zsírom, az imént be is kentem vele az orsót és láss csodát, megszűnt a nyikorgás bdown
Már csak azt nem tudom, hogy a dugattyú tömítéseit kell e cserélnem vagy sem. Mellékelek róluk egy fotót. Elvileg ezeket is cserélték, szerintem egy tömítés amiben még csak néhány lefőzött adag van nem így néz ki... Ezek csereérettek már?

IMG_20171101_070833.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #8286 Írta: vladcepes
vladcepes válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
secondbolt
Szia! Úgy mértem ahogy írtad,0 az ellenállás,gondolom szakadt a fűtőszál. Ez kazán csere? Azért jól megoldották hogy ne lehessen cserélni külön fűtőszálat csak egyben. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.651 másodperc