KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 6 hónapja #8275 Írta: vladcepes
vladcepes válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Köszönöm! Hazaérek lemérem ahogy írtad,és megírom!
Üdv!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8276 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

razor írta: Üdv!
Spidem Villa-val lenne egy kis gondom mégpedig ,hogy ereszti a vizet minden lefőzés után ,valahol a Kpe környékén engedi ,mert ahova be van tolva a csepptálca ,onnan folyik le a víz és a zacc tartó alja is vizes szokott lenni.
Merre keressem a hibát?
Előre is köszönöm a válaszokat. bdown


Szia!
- Kiveszed a KPE-t, és mögötte a pipacső alatti rész lehet hogy tele van kávézaccal.
-Kinyitod az ajtót, kihúzod a zaccfiókot, zárod a KPE és a zaccfiók mikrókat és elindítod a főzést. Lámpával a KPE bal oldalához bevilágítva megtalálhatod a folyás helyét.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8277 Írta: Szekelylaci
Szekelylaci válaszolt a következő témában: Solis palazzo
Köszönöm a választ. Sajnos nincs lehetőségem eljuttatni szervízbe és nem is akarom. Csak segítséget szerettem volna kérni, hogy ha a varisztort kicserélem, akkor melyik alkatrészeket kell cserélnem, illetve egy nem gyári áthidalás miért van....Nyilván van oka, hogy az szénné égett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8278 Írta: drtibi67
drtibi67 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Végig futtatnám,de nem akarja ahogy írtam megáll azon a ponton.Töbször elpróbáltam ugyanaz, megáll.Van még valami ötleted,vagy irány a service?
Köszi .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8279 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Solis palazzo

Szekelylaci írta: Köszönöm a választ. Sajnos nincs lehetőségem eljuttatni szervízbe és nem is akarom. Csak segítséget szerettem volna kérni, hogy ha a varisztort kicserélem, akkor melyik alkatrészeket kell cserélnem, illetve egy nem gyári áthidalás miért van....Nyilván van oka, hogy az szénné égett.


Szia!
A varisztor elégésének a túlfeszültség az oka. Ha csak azt látod hogy elégett és nem tudod hogy melyik alkatrészt védi, akkor a helyedben itt befejezném a javítást!
Mielőtt a processzort is kinyírnád valami mérések nélküli félrevezető tanács segítségével, jobb a szervizes megoldás. A képernyőnek erről az oldaláról egyik alkatrészre sem tudunk rámérni, nem lehet megállapítani azt, hogy melyik ment még tönkre.
Egyéb tanácsom nincs, mindent elmondtam.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8280 Írta: miklós.murányi
miklós.murányi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

secondbolt írta: Szia!
A nyikorgás a mechanika orsójától ered, szárazon tönkre fog menni. A csattogás a mechanika billegő mozgásakor hallható. Nem tökéletes, nem szervizelt !!!!!
Ha fél év garanciát kaptál rá, akkor vissza kell küldeni!


Szia!
Köszönöm a választ. A csattogás úgy néz ki normális, találtam két videót a Youtubeon, ahol ezzel a típussal főznek és mindkettőben ugyanezt a hangot adja.
Az orsót én is be tudom zsírozni, nem? Ha kiveszem a KPE-t, mögötte már látni is a tengelyt. Ebben a videóban láttam, hogy azt is jól megkenik:

Milyen zsírt vegyek és hol célszerű?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.519 másodperc