KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

  • ApWar
  • ApWar profilkép
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #8227 Írta: ApWar
ApWar válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Szeretném az itteni szakik segítségét kérni ha lehet. Automata kávéfőzőt keresgélek 100 - 150 e Ft kategória férne bele. Tudnátok segíteni mit érdemes venni mostanában? Szeretjük a tejhabos kávékat is, az sem hátrány ha egyszerűen lehetne vele készíteni ilyen italokat is.
Eddig a Philips HD8834/09 3100 tetszik a legjobban. Érdemes ilyen gépet venni? Tudtok esetleg valamit róla?
Köszi előre is a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8228 Írta: szabo.csaba
szabo.csaba válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy a Delonghi Magnifica ESAM 2600 típusú kávéfőzőmet az ajánlott, gyári oldat helyett tisztíthatom-e sima ecetes oldattal (20 %, 1:5 arányban)? Vajon ugyanazt a hatást érném el vele, esetleg közép-hosszú távon károsíthatja a gépet?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8229 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

hurvinyek írta: Üdv.a lenti alsó dúgatyúba van egy kisebb szelep " kis" O" gyűrűvel van el látva" ami ha jól sejtem alaphelyzetben nem szabadna átengedni semmit ,amikor be nyomódik a dúgatyú akkor kellene csak nyitnia.kitakaritva alphelyzetben enged.akkor azért is volt sok víz a csepp tárcában,gondolom én .ha ez igy van akkor ezt valószinüleg cserélnem kellene?köszi


Én cserélni szoktam. Az a tuti, és nincs vele gond.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8230 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

ApWar írta: Sziasztok!
Szeretném az itteni szakik segítségét kérni ha lehet. Automata kávéfőzőt keresgélek 100 - 150 e Ft kategória férne bele. Tudnátok segíteni mit érdemes venni mostanában? Szeretjük a tejhabos kávékat is, az sem hátrány ha egyszerűen lehetne vele készíteni ilyen italokat is.
Eddig a Philips HD8834/09 3100 tetszik a legjobban. Érdemes ilyen gépet venni? Tudtok esetleg valamit róla?
Köszi előre is a segítséget!


Szia!

Tulajdonképpen mindegyik Saeco működési elve ugyanaz, csak más a design.
Azt vedd meg, amelyik jobban tetszik!

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8231 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

szabo.csaba írta: Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy a Delonghi Magnifica ESAM 2600 típusú kávéfőzőmet az ajánlott, gyári oldat helyett tisztíthatom-e sima ecetes oldattal (20 %, 1:5 arányban)? Vajon ugyanazt a hatást érném el vele, esetleg közép-hosszú távon károsíthatja a gépet?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


Szia!

Mindegyik nagy gyártó tiltja az ecet használatát, mert a szilikon tömítések nem hajlandóak az ecettel megbarátkozni.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8232 Írta: Sasi70
Sasi70 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Segítség van egy saeco vienna gépem és vizesen adja le a zaccot már próbáltam a Darálót állattani a kávémenyiséget és semmi mi lehet a megoldás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.726 másodperc