KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 7 hónapja #8197 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A te döntésed marad de én csak a saecot választanám. Delonghit nem láttam amit vennék magamnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8198 Írta: robert.kiss
robert.kiss válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Kinéztem 2 autómata kávégépet de, nem tudok dönteni! Hálás lennék ha, segítenétek!
1. Saeco HD8900/11 Intelia Bella
2. Philips Series 3000 HD8829/01 Easy Cappuccino

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8199 Írta: sammy10
sammy10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Van egy Bosch b20as gép,a felső dugattyújának a rugói kiszakadtak,ez mitől lehetett ,lehet külön cserélni a felső dugattyút vagy csak egybe az egészet,esetleg van valakinek ilyen eladó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8200 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia. Siemens s20 rugótörésem volt már. Mindhárom egyszerre.
Képet tudnál feltenni? Dugattyúm van siemens s20-hoz, rugót meg kell holnap néznem, talán van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #8201 Írta: sammy10
sammy10 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
a 3 ból 2 rugó felső fedele tört ki és az egyik rugó is eltört,délután rakok fel képet,maga a dugattyú nem sérült csak a ház amibe be van rakva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #8202 Írta: kovi55
kovi55 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Saeco Magic mérlege nem úgy működik, ahogy kellene.
Az őrlést finomabbra állítva a mérleg bedugul és nem ad kávét. A kávé mennyiséggel sem vagyok elégedett, hiába állítom maxra, nem elég nagy a pogácsa és kicsit vizes. ::tan::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.916 másodperc