KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 10 hónapja #8101 Írta: Zoli1208
Zoli1208 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a segítséget waterbear.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8102 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Zoli1208 írta: Köszönöm a segítséget waterbear.

Nincs mit :-)
Írtam privátban, és küldtem képeket is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8103 Írta: Rush77
Rush77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Valakinek esetleg van tapasztalata Gaggia Titanium géppel? Ismerősöm szeretne egy automatát venni és szóba került ez is.
Köszi szépen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8104 Írta: Csida75
Csida75 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok
Egy Jura Impressa S70 használok. Mostanában jelentkezett egy olyan problémám, hogy 4-5 adag kávé főzése után csak gondol egyet és kikapcsol. Bekapcs.. és újra lehet főzni majd amikor gondol egyet kikapcsol. Elég melegnek találom a csészemelegítőt.. Talán valami túlmelegedhet? (Tisztítás, vízkő mentesítés rendesen elvégezve amikor kéri.)
Ötlet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8105 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Még mindig Krups Siziliana
Átfolyás érzékelő takarítás megvolt, sőt másikra is kicseréltem az áramlásmérőt, sőt szivattyút is cseréltem, de nem sok változás van...
Kb 3/4 L víz után légtelenedik, beáll készenlétre, ha elindítom, ledarálja a kávét, az áztatást is elkezdi, de ott megáll, és ismét hibára kiáll, villog a power és a gőz led.
A zacctartóban csak darált kávé van, vagy nagyon kicsit vizes néha.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8106 Írta: kovi55
kovi55 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Saeco Magic előáztatás közben kinyom egy kevés vizet. Utána elindul a normális kávé.
Mi lehet a baja? ::tan::

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.551 másodperc