KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 10 hónapja #8095 Írta: Zoli1208
Zoli1208 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok érdeklőknek nem-e lenne valakinek elfekvőben egy saeco magic deluxe panelje. Az enyémen ugyanis fölvált egy folia és hiába forrasztottam össze a kávéfőzési műveletet nem hajtja végre, pedig minden egyes eszköze kész áll a műveletre pl daráló, bojler. Köszönöm a segítségeteket előre is,

saeco-magic-de-luxe-2_2017-05-30-2.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8096 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Megnézem, azt hiszem van pont egy ilyenem, ami burkolat hiányos, de működik.
Nem valószínű, hogy már életre keltem, így ha azonos típus, akár meg is tudunk egyezni szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #8097 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Krups Siziliana még mindig..... ::grrr
Kazán szétszedve, kipucolva, de a hiba megmaradt, a két led villog csak, és nem áll be a készenléti állapotra.
Valami ötlet, hogy mit nézzek meg még rajta, mert egy liter víz után sem áll helyre, vagy nem légtelenedik, a videón hallatszik is, hogy a szivattyú néha kicsit "megszalad"


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8098 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

waterbear írta: Krups Siziliana még mindig..... ::grrr
Kazán szétszedve, kipucolva, de a hiba megmaradt, a két led villog csak, és nem áll be a készenléti állapotra.
Valami ötlet, hogy mit nézzek meg még rajta, mert egy liter víz után sem áll helyre, vagy nem légtelenedik, a videón hallatszik is, hogy a szivattyú néha kicsit "megszalad"

Vízátfolyás érzékelő (turbina) ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #8099 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

natloz írta:

waterbear írta: Krups Siziliana még mindig..... ::grrr
Kazán szétszedve, kipucolva, de a hiba megmaradt, a két led villog csak, és nem áll be a készenléti állapotra.
Valami ötlet, hogy mit nézzek meg még rajta, mert egy liter víz után sem áll helyre, vagy nem légtelenedik, a videón hallatszik is, hogy a szivattyú néha kicsit "megszalad"

Vízátfolyás érzékelő (turbina) ?

Azt is szétszedtem már, kipucoltam, elvileg jónak kell lennie, de van egy új, átcserélem, hátha....
Köszi a tippet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #8100 Írta: Zoli1208
Zoli1208 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
szia
saeconál a gőz gombot kell 3-5 sec nyomva tartani és kiáll a vízköztelenítő módból.
Próbáld meg hátha neked is átáll valamelyik gomb tartásával készenléti módba.
Esetleg a pumpát szétszedni nem-e akad megpucolni és hátha segít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.850 másodperc