KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 11 hónapja #8077 Írta: Voice24
Voice24 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hali!
Olyan gondom támadt a Jura E74 gépemmel, hogy néhány napja elég erőlködő volt a hangja, most pedig meg is mekkent. Egy főzés utáni hosszabb erőlködés után a következőt írta ki: MALFUNC. 8
Ez nyilván valami hibakód, és a neten keresgélve annyit találtam, hogy a főzőegység lehet hibás.
Belenézve én annyit tudok megállapítani, hogy a főzőegység alján valami lemez (nem tudom a nevét) nem megy vissza a helyére, lelóg mereven, így a zaccfiók is akadályozva van a mozgatásban.
Így látatlanban, szerintetek javítható ez, vagy kuka?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8078 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

beller írta: Sziasztok! Talea Ringnél az a jelenség, hogy időnként azt a hibaüzenetet küldi ürítsem ki a csepegtető tálcát pedig az üres. Mi lehet vele a gond. Honnan kap jelet vagy mi szabályozza a kiírást? Előre is köszönöm a segítséget.


Szia!

A KPE hátfalának jobb alsó sarkában belülről találni egy kapacitív szenzort, az érzi a víz jelenlétét.
Ha a maradékvíz rekeszben a kicsi zsákszerű rész nagyon nedves, akkor is képes a szenzor jelezni a víz jelenlétét.
De! Ha lehúzod a panelről a csatlakozót, akkor nem jelez... ::rohog::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8079 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ahoj!

Javítható, valószínűleg cserélni kell az "O" gyűrűket. ::hmm::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8080 Írta: beller
beller válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Nagyon köszönöm Neked Sec.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8081 Írta: Voice24
Voice24 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ha nekem szólt a válaszod, akkor köszönöm! Ma viszem egy szakihoz, remélem, tud vele valamit kezdeni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8082 Írta: rocket
rocket válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Delonghi 5400-nak kb. 4 napja megváltozott a daráló hangja, élesebb, hangosabb lett miközben darál. Más hibát, változást nem tapasztaltam még. Találkoztatok már ilyen jelenséggel, mi lehet?
Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.816 másodperc