KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 11 hónapja #8071 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Hami30 írta: Szia!
Nekem Bosch Veroaroma van ! Új gép és nekem is pancsolja a vizet eléggé!
Méretes a csepptálca is és gyakran kell üríteni ,3-4 kávé után már szinte félig van !
Nagyon meg vagyok egyébként elégedve a géppel ,de olvastam már máshol hogy a Bosch Siemens gépek nagyon sok vizet engednek a csepptálcába! Én ezt tapasztalom is!
Ezek a tipusú gépek szerintem alapból ilyenek ,ne aggódj e miatt !


Szia!
Köszi a választ!
Javítottam hobbiból egy párat már-különböző típusokat..Ezt is . A jelenség ennyi csak, hogy elég sok vízre van szüksége és szerintem is kitűnő kávét főz.
A folyamatos tisztítás -pancsolás... ::rohog:: ::rohog::
DE azért kívácsi lennék Secundbolt véleményére is.

András

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8072 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Az ilyen kivitelben készült Siemens-Bosch-Rotel készülékek esetében normális ez a maradékvíz mennyiség. Akkor sok a víz, ha a zaccfiók ürítések között is ürítésre szorul a csepptálca a sok maradékvíz miatt.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8073 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

secondbolt írta: Szia!

Az ilyen kivitelben készült Siemens-Bosch-Rotel készülékek esetében normális ez a maradékvíz mennyiség. Akkor sok a víz, ha a zaccfiók ürítések között is ürítésre szorul

a csepptálca a sok maradékvíz miatt.

Köszi a választ.
És mi a véleményed ezekről a gépekről?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8074 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

jancso1 írta:

secondbolt írta: Szia!

Az ilyen kivitelben készült Siemens-Bosch-Rotel készülékek esetében normális ez a maradékvíz mennyiség. Akkor sok a víz, ha a zaccfiók ürítések között is ürítésre szorul

a csepptálca a sok maradékvíz miatt.

Köszi a választ.
És mi a véleményed ezekről a gépekről?


Csakis az igazat kérem, még ha fáj is :erteni:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8075 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Azt szoktam mondani, a magyaroknak részére elég jó a kávéja, a németeknek erős a kávéja.
Stabil az elektronika, jó a központi egysége, nem tetszik a vízrendszer kialakítása, nem szabályozható rendesen a vízmennyiség, a hozzáférés miatt elég könnyen szerelhető gép.
Röviden és tömören ennyit a gépről. ::hmm::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8076 Írta: beller
beller válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Talea Ringnél az a jelenség, hogy időnként azt a hibaüzenetet küldi ürítsem ki a csepegtető tálcát pedig az üres. Mi lehet vele a gond. Honnan kap jelet vagy mi szabályozza a kiírást? Előre is köszönöm a segítséget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 1.033 másodperc