KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 11 hónapja #8065 Írta: Koffenorbi88
Koffenorbi88 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy Bosch tca tipusu kavegepem, és olyan jelenség àll fenn, hogy a KPE motorja lassu, gyenge.
Ilyen esetben a panelon mit és hol keressem? Esetleg ebben ha tud valaki segíteni, persze ha panel hiba van egyeltalan.
Választ előre is köszönöm :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8066 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Koffenorbi88 írta: Sziasztok
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy Bosch tca tipusu kavegepem, és olyan jelenség àll fenn, hogy a KPE motorja lassu, gyenge.
Ilyen esetben a panelon mit és hol keressem? Esetleg ebben ha tud valaki segíteni, persze ha panel hiba van egyeltalan.
Választ előre is köszönöm :-)


Szia!

Én először a motor tápfeszültségét ellenőrizném le.....
Ha az rendben van, akkor kefe/kollektor ellenőrzés jöhet.
Ha nincs rendben a tápfesz, akkor jöhet a panelen a motorvezérlő áramkör ellenőrzése.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8067 Írta: Koffenorbi88
Koffenorbi88 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi a választ, akkor lecsekkolom őket ebben a sorrendben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8068 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Köszönöm a választ, így akkor egy ilyen panelre lenne szükségem, és van egy síma Saeco Viennához való panelom eladó.... :-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8069 Írta: jancso1
jancso1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Siemens Surpresso S20-as -nál mennyi a vízmennyiség kb ami a csepptálcában landolhat?
Mondjuk beleértve a bekapcsolásnál az öblítést, meg kikapcsolásnál.
A kávét teljesen jól, finomra főzi, az adag megfelelő. Minden jól működik rajta.
Csak soknak tűnik a víz a tálcában. (Kb 1dcl). Minden bakapcsolás és főzés után. Ha bekapcsolva hagyom, akkor nem.
Főzés után van egy pici szürcsögő hangja is . leeresztőszelepben a tömítéseket újra cseréltem.
Kb mire megtelik a pogácsatartó doboza, addigra van tele vízzel is.
Segítségeteket előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8070 Írta: Hami30
Hami30 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Nekem Bosch Veroaroma van ! Új gép és nekem is pancsolja a vizet eléggé!
Méretes a csepptálca is és gyakran kell üríteni ,3-4 kávé után már szinte félig van !
Nagyon meg vagyok egyébként elégedve a géppel ,de olvastam már máshol hogy a Bosch Siemens gépek nagyon sok vizet engednek a csepptálcába! Én ezt tapasztalom is!
Ezek a tipusú gépek szerintem alapból ilyenek ,ne aggódj e miatt !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.620 másodperc