KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 11 hónapja #8053 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Nem, ebben vízcsap tömítéseket cserél, hogy ne csöpögjön a gőzkar vége.
Szerintem neked legjobb lenne ha beadnád egy szervízbe és ott megmondanák, hogy valójában mi a baja a gépnek.
Ha valójában ezt a visszacsapó szelepet kell cserélni a gépben, ahhoz egy picit jobban szét kell bontani a gépet. Kazántól jobbra lent található egyébként.

Nandi77 írta: Ezt a szelepet lehet valahogy javítani, vagy az egészet cserélni kellene?
Ezen a videón a multifunkciós szelepet cseréli? Mert a kávéfőző ugyan ilyen csak a szelep mintha kicsit másképp nézne ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8054 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, saeco family digital géphez keresnék használati utasítást, de nem találok. A kijelzős változathoz kellene, ha esetleg valaki tud egy linket, azt megköszönném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8055 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

icemann írta: Sziasztok, saeco family digital géphez keresnék használati utasítást, de nem találok. A kijelzős változathoz kellene, ha esetleg valaki tud egy linket, azt megköszönném.


Szia!
Magyar nyelvű nincs, de ezeken el lehet igazodni:
www.kaffee-service-balzen.de/content/man..._Profi_Gastro_II.pdf
vagy:
expert-cm.ru/forum/ci_admin/data/image/%...gastro-1-sup-006.pdf

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8056 Írta: icemann
icemann válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8057 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Van egy Saeco Vienna automata, a vezérlő panelra ráfolyt valami, elégett, próbáltam helyrehozni, de meg sem nyikkan a diódák, ellenállások cseréje után sem. 1. kép

Vettem hozzá egy másik Viennából egy vezérlő panelt, de az nem ugyanaz sajnos...
Kérdés az, hogy az újabb, (2. kép) vezérlést valahogy bele lehet-e kötni, mert a csatlakozó számok sem egyeznek. ::tan::
3. kép eredeti vezérlés
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #8058 Írta: nyogo
nyogo válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
2 honapja vettem egy Jura Impressa S9 kavefozot(felujitott). Azota probalkozom beallitani a kave erosseget tobb/inkabb kevesebb sikerrel.
Valahogy olyan, mintha "hig" lenne a kave, hamar lefolyik. Daralas finomsagaval mar probalkoztam, kave mennyiseget allitva maximum azt erzem, hogy kiugrik a szivem mert akkora mennyisegbol fozi le.
Osszehasonlitva mas gepekkel azt vettem eszre, hogy azoknal viszonylag szep lassan jon le a kave az enyemhez kepest.
Okozhatja ezt valami mechanikai "faradas", pl habosito membran(szivattyu gondlom ha gyengebb, akkor nem igy viselkedik). Esetleg valami lehetoseg egy ici-pici tuningra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.564 másodperc