KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 1 hete #8047 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
ok! Természetesen gondoltam,hogy a két gépet nem hasonlíthatom össze,csak a csészemelegítőt találtam túl melegnek a másikhoz képest! Köszönöm a tanácsot a kazánnal kapcsolatban. Jó éjt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #8048 Írta: Nandi77
Nandi77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Saeco talea giro kávéfőzőben elég sok víz gyűlik össze a zacctartót tartó tálcában. Még félig sincs a zacctartály de már kéri az ürítést és szerintem elég sok víz van benne. Érdeklődnék melyik tömítést kell cserélni, ha egyáltalán az a gond.
Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #8049 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Nandi77 írta: Sziasztok!
Saeco talea giro kávéfőzőben elég sok víz gyűlik össze a zacctartót tartó tálcában. Még félig sincs a zacctartály de már kéri az ürítést és szerintem elég sok víz van benne. Érdeklődnék melyik tömítést kell cserélni, ha egyáltalán az a gond.
Köszi


Szia!
Lehet hogy a multifunkciós szelep enged át, azért telik meg a maradékvíz rekesz. ::hmm::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #8050 Írta: Nandi77
Nandi77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi a gyors választ de nem tudom erre gondoltál? A vizet úgy hallom mintha a főzés után nyomná bele.

szelep.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #8051 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Nandi77 írta: Köszi a gyors választ de nem tudom erre gondoltál? A vizet úgy hallom mintha a főzés után nyomná bele.


Nem ez az. Egyébként is ez ebben a formában nem a Giro gépekhez való.
Ez a szelep engedi át a vizet: kavegepbolt.hu/Visszacsapo-szelep-Saeco-Talea-Giro

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #8052 Írta: Nandi77
Nandi77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Ezt a szelepet lehet valahogy javítani, vagy az egészet cserélni kellene?
Ezen a videón a multifunkciós szelepet cseréli? Mert a kávéfőző ugyan ilyen csak a szelep mintha kicsit másképp nézne ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.163 másodperc