KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 1 hete #8029 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

tamyboy írta: Sziasztok
Vasaroltam egy saeco talea touch gépet persze nem müködik.Nem kezdi el a darálást.Szétszedtem kipucoltam a darálot nincs eltörve semmi benne.Összeraktam leengedett 2 kávét és megint nem indul se tesztmodban sehogy.Nagyon hálás lennék ha tudnátok segiteni mi lehet a baj.Köszi


Szia!

Lehet hogy darálócserés lesz!
Vedd ki a darálót, és mérj rá a csatlakozóira, hogy megkapja-e a 230V DC-t. Ha van tápfesz, akkor nézd meg a darólómotor bronzkeféit, hajtsd meg külső 230V DC-vel. Az áramfelvételét is leellenőrizheted, üzemelés alatt hány mA áram folyik keresztül a multiméteren. Lehet még szakadt kommutátoros is főleg akkor, ha a behúzócsigán fordítasz, és elindul a darálómotor.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #8030 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Hami30 írta: Sziasztok ! Szeretnék egy automata gépet napi 4-12 adaghoz. A lényeg hogy one touch capuccino( otc) gép legyen,de nem beépített tartályos ,hanem közvetlen tejes dobozból tudja szívni a tejet,Tudjon többféle tejes italt is! 2 gépet néztem eddig ki
-Saeco Lirika otc
-Bosch Veroaroma 300
Melyik gépet ajánlanátok ?
Van e más tippetek esetleg ?
Max ár :180-190 e Ft !
Köszönet előre is a tanácsokért!


Szia!

A Saeco szerintem jobb kávét készít. A kettő közül azt választanám annak ellenére, hogy a Boscht sokkal szebbnek tartom.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #8031 Írta: laszlo.szabo
laszlo.szabo válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Üdv újra. A lenti problémámra kaptam egy fél választ. Tud valaki pontosítani?
Köszönettel

laszlo.szabo írta: Üdv Mesterek.
Gondom lenne egy Bosch kávégéppel. Megrepedt egy műanyag alkatrész benne és nem tudom beazonosítani. Tipp hogy mi lehet, esetleg beszerzési forrás? Képet csatolok.
Köszönettel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #8032 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Ha még mindig keresed, akkor itt megtalálod:
kavegepbolt.hu/spd/62180--/Jura-csatlakozo-C-E-F-S-X-ENA

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #8033 Írta: laszlo.szabo
laszlo.szabo válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi köszi köszi. Nem tudtam a nevét, így nehéz volt rátalálni. bdown

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #8034 Írta: tamyboy
tamyboy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
köszönöm a segitséget,megpróbálom :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.541 másodperc