KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 2 hete #8023 Írta: waterbear
waterbear válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Kazán aránylag tiszta, alig van benne lerakódás, a kis lemezke benne már réz színű.
Rendesen kitakarítottam, de így is ugyanaz maradt a hiba jelzése.
A használati utasítás alapján nem tudom elindítani a vízkőtlenítést, de nem is jelzi ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #8024 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
a légtelenítés megy rajta? a vízcsapon jön víz vagy csak ennyi,villog a led és nem tudsz csinálni vele semmit? az nem baj ha nem jelzi ki a vízkőtlenítést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #8025 Írta: tamyboy
tamyboy válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok
Vasaroltam egy saeco talea touch gépet persze nem müködik.Nem kezdi el a darálást.Szétszedtem kipucoltam a darálot nincs eltörve semmi benne.Összeraktam leengedett 2 kávét és megint nem indul se tesztmodban sehogy.Nagyon hálás lennék ha tudnátok segiteni mi lehet a baj.Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #8026 Írta: Hami30
Hami30 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok ! Szeretnék egy automata gépet napi 4-12 adaghoz. A lényeg hogy one touch capuccino( otc) gép legyen,de nem beépített tartályos ,hanem közvetlen tejes dobozból tudja szívni a tejet,Tudjon többféle tejes italt is! 2 gépet néztem eddig ki
-Saeco Lirika otc
-Bosch Veroaroma 300
Melyik gépet ajánlanátok ?
Van e más tippetek esetleg ?
Max ár :180-190 e Ft !
Köszönet előre is a tanácsokért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #8027 Írta: gnusmas1234567
gnusmas1234567 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Segítségeteket kérném az alábbi témában.
Délonghi ESAM5400: Főkapcsoló bekapcsolás után minden világít a kijelzőn, relé kattan, és a "hőmérő" ikon világít. Power ON után pár másodpercre eltűnik a hőmérő ikon és a háromszögben felkiáltó jel váltja (relé újra kattan). Semmi mechanikus életjelen nem ad, fűtőegység nem kap feszültséget (nem tudom hogy ebben az állapotában kellene-e egyáltalán). Szivattyú közvetlen hálózatra kötve rendesen üzemel. Sajnos nem tudom mit-miután vizsgál a gép, ezért nem tudom hol is tudnék nekikezdeni. Nagyon megköszönném ha valaki segítene az elindulásban, vagy leírná általánosságban a kávégépek működési fázisait.
Köszönettel.: G.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #8028 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia itt is gnusmas! kukk:)

A kérdéseidet megválaszoltam az elektrotanyán! ::coffee

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.397 másodperc