KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 1 hónapja #7963 Írta: Norbert79
Norbert79 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm secondbolt!

A nyekergés fentről jön, így valószínűsíthető, hogy a krémesítő szelep lesz a ludas. Már csak azt kell eltalálnom, hogy melyik az a szelep. Mellékletben van egy robbantott ábra, talán a 65-ös számmal jelzett az?

Köszönöm!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #7964 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

kunbal írta: Sziasztok!

Előre vetítem, hogy nem értek az automata kávéfőzők szereléséhez, de nem is ijedek meg, ha csavarhúzót kell a kezembe fogni. Így gondoltam inkább kérem a hozzáértő közönség segítségét, minthogy szétbarmoljak valamit......


Szia!

Én a helyedben egy márkaszervizbe vinném javításra. ::hmm::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #7965 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

njani írta: Sziasztok!

Delonghi Magnificanal mi lehet a gond ha a zacctartály tele jel folyamatosan világít? Persze a zacctartályt ürítettem ::rohog:: . A kpe "nyitott állapotban van. Áramtalanítás után se áll helyre.


Szia!

Bekapcsolt állapotban 8-10 mp-ig nyitott ajtó után sem tűnik el a jelzés?

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #7966 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Norbert79 írta: Köszönöm secondbolt!

A nyekergés fentről jön, így valószínűsíthető, hogy a krémesítő szelep lesz a ludas. Már csak azt kell eltalálnom, hogy melyik az a szelep. Mellékletben van egy robbantott ábra, talán a 65-ös számmal jelzett az?

Köszönöm!


Leveszed a 65-ös csatlakozót, alatta van a 69-es szilikon szelep. Lehet hogy az kopott. Eredetileg szép félgömb alakja van a szelepnek. Az én mellékletemen a 49-es.

Magnificakrmest.jpg melléklet nem található


"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #7967 Írta: Norbert79
Norbert79 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm! bdown
Holnap nekiállok, s majd kiderül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #7968 Írta: kunbal
kunbal válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sajnos erre még egy jó ideig nem lesz lehetőségem, emiatt gondoltam megnézem mit tehetek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.166 másodperc