KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 2 hónapja #7951 Írta: kunbal
kunbal válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Előre vetítem, hogy nem értek az automata kávéfőzők szereléséhez, de nem is ijedek meg, ha csavarhúzót kell a kezembe fogni. Így gondoltam inkább kérem a hozzáértő közönség segítségét, minthogy szétbarmoljak valamit.
Adott egy Saeco Odea Giro Plus. Eleve felújítva vettük másfél éve, de most kezdenek elharapózni a problémái:
- A daráló kettes vagy hármas őrlés mennyiségre beállítva "elakadt" hibajelzést ad, ha a kávé adagoló fel van töltve. Ha csak kb egy adagnyi van benne, akkor semmi baja sincs.
- A zacctálca és a KPE fenti hiba után úszik a zaccban.
- A csepegtetőtálcába kávé készítésekor minden alkalommal folyik a víz. Nem cseppekre kell gondolni, negyed deci megy mellé.
- A KPE tetején a szelepben nincs golyó és rugó. Nem tudom kell-e egyáltalán?

Remélem lesz ötletetek, mert jó lenne gond nélkül használni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7952 Írta: njani
njani válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Delonghi Magnificanal mi lehet a gond ha a zacctartály tele jel folyamatosan világít? Persze a zacctartályt ürítettem ::rohog:: . A kpe "nyitott állapotban van. Áramtalanítás után se áll helyre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #7953 Írta: timuska
timuska válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Automata kávégépet szeretnék vásárolni, nem túl bonyolult szerkezetet. Fontos, hogy darálós legyen, max. 100.000 Ft-ért, otthoni használatra. A tejhabosítás is fontos, úgy szeretjük. Melyik márka, típus a tuti? Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #7954 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Milyet érdemes vásárolni?
Írtam privát üzenetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #7955 Írta: kovi55
kovi55 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Siemens S65 gőzölőjével van problémám. Pár hete már nem csinál valami jó habot. Az ok valószínűleg az, hogy változik a nyomása. Valamikor erősen fúj, máskor gyengébben. Vízkőtelenítve volt. Amikor jelez, mindig vízkőtelenítem gyári vízkőoldóval.
Tudna valaki segíteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #7956 Írta: Nandi77
Nandi77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Saeco incanto rondó kávéfőzőn nem tudom állítani az őrlésfinomságot. Elképzelhető, hogy rosszul van összerakva vagy valahol megszorult? Már nem merem próbálgatni mert megrepedt az őrlésfinomság állító. Segítséget előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.692 másodperc