KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 2 hónapja #7927 Írta: isti47
isti47 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szervusztok!

Tudnátok ajánlani otthonra valamilyen automata kávégépet, ami megbízhatóan, stabilan működik és még a kávé amit főz jó is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7928 Írta: tabányi
tabányi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hali
Vettem nemrégiben egy Philips HD8834/09 típusú kávéfőzőt. Kb 3 hétre rá vettem észre hogy egyre hídegebb kávét ad. Kérdés az lenne hogy garanciába vigyem vissza, vagy van esetleg valakinek valami ötlete ,hogy mit évő legyek. A hőfok állítást próbáltam de nem változott a hőfok. Ja és vízkőtelenítés is volt.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7929 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Nem túl hideg a csésze?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #7930 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Riga írta:
...............Ezzel a készülékkel kapcsolatban lenne még olyan probléma, hogy a daráló "0" állásánál sem darál elég finomra. A daráló tisztítását elvégeztem a kések kiszedésével, de szemmel nem láttam túlzott kopási nyomokat. Elképzelhető, hogy mégis elkoptak a kések? A készülékkel lefőzött 27800 adagszám jóval meghaladja a gyártó által megadott 15000 adagos élettartamot. A kések cseréje megoldja a problémát?


Mellékelek egy linket a helyes alapbeállításról. Az őrleménynek nem szabad nagyon finomnak lennie, olyan legyen mint a darált mák. Ennyi adag után még jónak kellene lennie azoknak a késeknek.
Az alaphelyzetről én 4-es 5-ös állásra fordítva szoktam kezdeni a beállítás tesztelését attól függően, hogy szárazabb vagy olajosabb a kávébab.


"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7931 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

isti47 írta: Szervusztok!

Tudnátok ajánlani otthonra valamilyen automata kávégépet, ami megbízhatóan, stabilan működik és még a kávé amit főz jó is?


Szia!

Nagyon sok gépet kipróbáltam otthon, a legjobb kávét a Saeco Magic adta... ::tan::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7932 Írta: isti47
isti47 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm!
Most két gép között vacillálok...
Saeco Incanto De Luxe
Jura Impressa C5
Véleményetek melyik a jobb?
Hosszú távú működés, megbízhatóság, szervizelhetőség, olcsó karbantartás, a főzött kávé minősége, stb. szempontok figyelembe vételével.
Melyik a jobb megoldás, a kivehető majd kézzel kitisztítható, karban tartható központi egység, vagy a nem kivehető az automata tisztítást lehetővé tevő?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.590 másodperc