KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 2 hónapja #7921 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

OPisti23 írta: Sziasztok!
Segítséget kérnék a döntésben. Alábbi gépek közül melyiket válasszam?
Delonghi Magnifica S ECAM 22.110.B vagy KRUPS EA815570 vagy Krups FA EA82F810ESP Lattespress KRUPS-okról jókat lehetett hallani, de ezek az LCD-kijelzők gyanúsak nekem,hogy hosszútávon nem tartósak. Köszi szépen!


Szia!

Nálam az EA8155-ös Krups a nyerő!

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7922 Írta: tlaszloist
tlaszloist válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Köszi a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7923 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Tudtok nekem abban segíteni, miért van az hogy a seaco gépemen ugyan az a kávépogácsa nedvesebb, mint a krups kávé pogácsája? A krups szinte szárazon dobja kia zaccot. Melyik a normális?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7924 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm válaszod Zamiere!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7925 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Keresek olyan embert, aki innen a fórumról szerviztechnikus munkakörbe dolgozik. Legyen már oly kedves, hogy rám ír privátban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #7926 Írta: Riga
Riga válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

secondbolt írta:

Riga írta: Tiszteletem a szakértő Uraknak!
Saeco Vienna Digital sup 018D J kazános készülékkel olyan probléma jelentkezik, hogy állandóan a "fill water tank ventilate" hibaüzenetet adja be............


Szia!

Az átfolyásmérőt tisztítsd meg, nincs elég impulzus.


Köszönöm az infót. Közben magam is arra akövetkeztetésre jutottam, hogy csak a turbinát nem tisztítottam és valóban a kilépő vízcsonk volt vízköves. Tisztítás után rendben működik.
Ezzel a készülékkel kapcsolatban lenne még olyan probléma, hogy a daráló "0" állásánál sem darál elég finomra. A daráló tisztítását elvégeztem a kések kiszedésével, de szemmel nem láttam túlzott kopási nyomokat. Elképzelhető, hogy mégis elkoptak a kések? A készülékkel lefőzött 27800 adagszám jóval meghaladja a gyártó által megadott 15000 adagos élettartamot. A kések cseréje megoldja a problémát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.566 másodperc