KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 2 hónapja #7909 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Janó írta: Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni...automata kávéfőzőben gondolkodom otthonra, de nincsenek tapasztalataim. Szeretem a finom eszpresszót, de néha szívesen elkortyolgatok egy cappucinót vagy egy latte-t.. Tudnátok adni tippeket? Köszi előre is! ;)


Szia!

Ha a tejes italokat szereted, akkor tejtartályos gépet válassz magadnak.
Például: www.delonghi.com/hu-hu/termekek/kave/kav...am-22360s-r132215020
vagy: www.delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/eks...sam-5600s-0132215120
vagy: kavegepbolt.hu/Saeco-Syntia-Cappuccino-kavegep
vagy: kavegepbolt.hu/Jura-Z5-kavegep
De ezen kívül van még sok fajta, azt vedd meg amelyik szimpatikus.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7910 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Riga írta: Tiszteletem a szakértő Uraknak!
Saeco Vienna Digital sup 018D J kazános készülékkel olyan probléma jelentkezik, hogy állandóan a "fill water tank ventilate" hibaüzenetet adja be............


Szia!

Az átfolyásmérőt tisztítsd meg, nincs elég impulzus.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7911 Írta: tlaszloist
tlaszloist válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a segítséget, ki fogom bontani, megnézem -de ha lesz még kérdésem és ha megengeded írok Neked. Üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7912 Írta: csoxi
csoxi válaszolt a következő témában: Turmix TX 570 kávéfőző szivattyú
Üdv. Mindenkinek!
A tárgybeli gép nem szállítja a vizet. Kiépítve külön megtáplálva sem. A szétszedés után a mellékelt fotókon látható. Kérdesem a gyakorlottab kollégákhoz, hogy a gyűrött rugóhoz tartozott-e valamilyen golyó, vagy egyéb módon van kialakítva lábszelep ( persze, ha van egyáltalán ilyen funkció) ? Szétszedéskor nem találtam ilyet, persze lehettem én is figyelmetlen.
Köszönettel: csoxi
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #7913 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Turmix TX 570 kávéfőző szivattyú

csoxi írta: Üdv. Mindenkinek!
A tárgybeli gép nem szállítja a vizet. Kiépítve külön megtáplálva sem. A szétszedés után a mellékelt fotókon látható. Kérdesem a gyakorlottab kollégákhoz, hogy a gyűrött rugóhoz tartozott-e valamilyen golyó, vagy egyéb módon van kialakítva lábszelep ( persze, ha van egyáltalán ilyen funkció) ? Szétszedéskor nem találtam ilyet, persze lehettem én is figyelmetlen.
Köszönettel: csoxi


Szia!

Lehet hogy a dugattyú végénél található golyó eltűnt...



Ulkametszet.gif melléklet nem található


"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #7914 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Kérlek segítsetek! Adott egy saeco primea ring. Ma reggel kiírta a kévégépem hogy boiling filing. Rá okéztam, valamiket csinált de olyan mintha öblíteni vagy mosni szeretett volna, de közben mintha dugulás lenne a rendszerben, furán működött. Ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor egyszer nagyon zsíros kávét vettem és az elől lévő gombot nagyon feltekertem volna és nem jött át rajta a kávé. Aztán egyszer csak felállt alap helyzetbe, és tudtam kávét főzni vele. Mi lehetett a hiba? Mit nézzek át rajta?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.624 másodperc