KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 9 hónapja #7543 Írta: Ágnes.bakkné-kecskés
Ágnes.bakkné-kecskés válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Helló!
Én is épp automata kávégép vásárlása előtt állok. Végül kettő maradt, az egyik edigital.hu/automata-kavefozo/gaggia-nav...ata-kavefozo-p397844
a másik a fent említett: www.arukereso.hu/kavefozo-c3174/philips/...d8831-09-p295171081/
Szerintetek melyik legyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #7544 Írta: balázs.seres
balázs.seres válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Az egyik barátomnak ilyen Gaggia gépe van, igaz cappuccino készítő fejjel. Nemrég vette. Segítettem neki üzembe helyezni, brita szűrőt beletenni, stb. Az általad kinézett gép egyébként egy Saeco intuita, csak Gaggia felírattal. Véleményem szerint mindegyik gépnek valahol az Incantó az alapja, a borítás, csomagolás és az extrák viszik fel az árukat a csillagos égbe. A szakértők majd megcáfolnak, ha téves gondolatok mentén élnék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #7545 Írta: kerdig
kerdig válaszolt a következő témában: Sirius daráló motorcsere
Sziasztok!
Mivel a Siriusban a daráló megette a fogaskereket, és olyan fogaskereket már nem kapni sehol, ezért vettem bele egy újfajta ritkább fogas daráló motort és fogaskereket. Beleraktam és azóta mindíg azt írja, hogy nincs benne kávé. :(
Mivel maga a motor is kicsit kisebb ebből gondolom, hogy a teljesítménye és így az áramfelvétele is kisebb. Jól gondolom, hogy ez a probléma?
Hogy tudnám orvosolni?

Ex: Carimali Systema E1
Jelnleg: Rancilio S27

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #7546 Írta: Ágnes.bakkné-kecskés
Ágnes.bakkné-kecskés válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a választ! Még lenne egy kérdésem: Ha egy gép automata tejhabosítóval rendelkezik, akkor hagyományos tejhabosítás nem lehetséges?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #7547 Írta: balázs.seres
balázs.seres válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Dehogynem. Lehet készíteni. Tele van a net ilyen videókkal. Pl:https://www.youtube.com/watch?v=u5GzdS6b9eI.

Csak nagy odafigyelést és gyakorlatot igényel. Nem árt utánaolvasni a tökéletes tejhab készítéséhez. Én tettem fel a cappuccino készítő fejet: gond megoldva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #7548 Írta: Koffenorbi88
Koffenorbi88 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok két problémám lenne egyik egy saeco odea go:
ezzel az a problémám h a KPE nem megy vissza alap helyzetbe, mikor bekapcsolod a gépet felmegy nyomja a vizet a KPE-hez öblítést végezné , majd csak egy posszanás van, és a KPE fent marad nem megy vissza. mindig ez a jelenség van h a KPE fent marad.. Mi lehet az oka? mikrókapcsoló nem érzékelheti az alsó állást vagy? szelep átfolyásmérő?

A másik egy Saeco incanto delux ezzel pedig , lefőzi a kávét de egy idő után az alján a gépnek kis tóka van :S valamint a zaccpogácsa nagyon vizes nem áll össze, illetve a zacctartályba is kerül víz... :

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.097 másodperc