KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 9 hónapja #7537 Írta: Ágnes.bakkné-kecskés
Ágnes.bakkné-kecskés válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a gyors választ! Van viszonylag komoly vízszűrő berendezésem. A tisztított vízzel fogom tölteni a víztartályt. Az jó, ha fog működni az Aqua Clean szűrő nélkül is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #7538 Írta: nintaus76
nintaus76 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok, Siemens EQ5 géppel van gondom. Bekapcsolom, felvillanak a ledek, majd világít a víz jelzése és villog a start gomb körül. . Teszek bele vizet, ekkor a víz jelző elkezd villogni és elalszik a start gomb körül. És innentől fogva semmi... Nincs teszt (nem jár a főzőegység fel-le) nem fűt a kazán, semmi. Hiába nyomok bármilyen gombot semmi reakció és hiába nyomok a kezelési um. ból kiolvasott gombkombinációt, semmi.. Próbáltam a Meeder érzékelőt cserélni, de igazából az reagál a mágnesre, víztartályra egyaránt. Amit még megfigyeltem, hogy rögtön bekapcs után, akár van benne víz, akár nincs.. a pumpára 115V fesz. jut. Ennyit mérek a csatlakozóján a szivattyúnak. Illetve reagál még arra ha kihúzom a gőzölő csapját, ekkor világít a gőz visszajelző, vagy ha kinyitom az ajtaját, azt is jelzi, vagy ha kiveszem a tálcát, azt is, de egyéb semmi.. Nem tudom elindítani a gépet..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #7539 Írta: Nandi77
Nandi77 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Delonghi magnifica gépnél a központi egység ha a felső pozícióba ér akkor "zakatoló" hangot ad már próbáltam zsírozni de az se segített! Kérdésem:meg lehet még menteni a hajtóművet vagy hamarosan ::dead megadja magát? Válaszokat előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #7540 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Nandi77 írta: Sziasztok!

Delonghi magnifica gépnél a központi egység ha a felső pozícióba ér akkor "zakatoló" hangot ad már próbáltam zsírozni de az se segített! Kérdésem:meg lehet még menteni a hajtóművet vagy hamarosan ::dead megadja magát? Válaszokat előre is köszönöm.


Szia!

Lehet hogy még egy darabig bírja, de hamarosan abbahagyja a főzést..... ::dead

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #7541 Írta: Voice24
Voice24 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hali!
Bár nem nagyon pörög mostanában a topik, azért megkérdezem a szakiktól:
Újonnan véve a Delonghi mennyire megbízható, ajánlható gép? Mert most a MM-ban csereakcióban 110-ért megvehető a DELONGHI ETAM 29.510.SB, ami leírás és videók alapján nem tűnik rossz gépnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #7542 Írta: balázs.seres
balázs.seres válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hali!

Bár én nem vagyok szakember, csak lelkes felhasználó. Több, mint 10 éve Saeco gépeket nyüstölök és gyűjtök magamba minden hasznos információt. ( karbantartás, jellemző hibák, megoldások, stb.) Személyes véleményem az, hogy én ezért az összegért ezt venném inkább: www.arukereso.hu/kavefozo-c3174/philips/...d8831-09-p295171081/. Jelenleg ilyen gépet használok, az Incanto-t felújítás után bevittem a munkahelyemre.
Javaslom ezt a gépet úgy, hogy egyáltalán nem ismerem a Delonghi gépeket, nem volt velük tapasztalatom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.954 másodperc