KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 10 hónapja #7507 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm, megoldódott. A láma én vagyok, a közép hosszú gombot nyomtam a gőz mellé,persze hogy nem lépett be a programozás menübe.
Kikapcsolt az előre őrlés. Még egyszer koszi,és bocsi a lámáskodásért,a Royálhoz vagyok szokva,ot ir mindent.
Szia.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #7508 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
törülhető

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7509 Írta: Lucius
Lucius válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Ha a jura E70 bekapcsoláskor és alaphelyzetbe álláskor nem húzza le az alsó dugattyút, akkor mit kellene rajta cserélnem. Ilyenkor néha meg is szorul és az őrlemény sem tud belehullni a hengerbe, mert nem jó helyen áll. Az a négy kis fülecskét megnéztem ami a kpe oldalánál van, elvileg azok nem engedik visszafelé menni. De aztán lehet hogy csak azokkal lesz a baj...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7510 Írta: tom74
tom74 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Delonghi magnifica pronto gépünk van, és a tejhabosításnál mostanában fura berregő hangot ad, mintha a mágnes szelep nem húzna be rendesen.
Lehet hogy a tekercse gyengült el?
Köszi!
Tamás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7511 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Lucius írta: Sziasztok!
Ha a jura E70 bekapcsoláskor és alaphelyzetbe álláskor nem húzza le az alsó dugattyút, akkor mit kellene rajta cserélnem. Ilyenkor néha meg is szorul és az őrlemény sem tud belehullni a hengerbe, mert nem jó helyen áll. Az a négy kis fülecskét megnéztem ami a kpe oldalánál van, elvileg azok nem engedik visszafelé menni. De aztán lehet hogy csak azokkal lesz a baj...


Szia!

Ha szétszedted előzőleg, akkor rosszul tetted vissza a kidobódugattyút. Pont egy foggal lejjebb kellene lennie. Már én is jártam így sőt más is, vagy háromszor szétszedtem mire jó lett. Összerakás után 3-4 alkalommal kézzel körbe kell hajtani a KPE-t, hogy rendesen beáll-e a helyére. Ha finoman rámelegítesz a fülekre, akkor kissé följebb lehet hajtani mindegyiket, hogy ne forduljon vissza a holtpontnál.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7512 Írta: njani
njani válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Sikerült beszereznem egy Gaggia Titanium kávéfőzőt! Utána olvasgatva ha jól értelmezem ez egy Saeco működésü kávéfőző? Kérdezném még, hogy t-kulcsot hol lehetne hozzá jó áron beszerezni és milyen karbantartást végezzek el. Tömítést cseréljek rajta? Elsősorban a kpe-re gondoltam. Esetleg valami vélemény erről a kávéfőzőről? Segítséget előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.649 másodperc