KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #7501 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Egy kis segitséget szeretnék kérni,Seaco Magic Deluxe géppel kapcsolatban.
Nem tudom kikapcsolni az előre darálást,és engem zavar hogy fölöslegesen áll még pluszban darált kávé a gépben,amikor anélkül is van benne.
Ez a gép most került hozzám,és mivel nekem Royálom van és ott ir mindent ,itt meg csak tapogatok .A lerásban szerepel a bekapcsolás mozdulatai,de vissza felé már nem boldogultam.Ehhez szeretnék segitséget kérni .
Előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7502 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7503 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszi. igen ezt olvastam, ez a bekapcsolás . De visszafelé,( hogy a következő megnyomással kikapcsol ) nem működik. Továbbra is elő darál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7504 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
"Előre őrlés
Ezt a műveletet a csészemelegítő gomb aktiválja. Ennél a beállításnál a daráló elindul, amint a
mérlegszerkezet kiürül. Amint a gomb világítani kezd ez a művelet aktív. "

Ugyanez a gomb tudja kikapcsolni az elődarálást. Ha nem világít akkor sikeresen kikapcsoltad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7505 Írta: fransoa
fransoa válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A megfelelő gombok megnyomása után, miből látom hogy programozás üzemmódban van a készülék? Hogyan lépek ki majd a programozásból ha elvégeztem a beálitásokat?
Elég szűkszavú ez a használati útmutató.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #7506 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A visszajelző lámpák világítani kezdenek, nincs selftest. Főkapcsolót lekapcsolod majd bekapcsolod a gépet.

Szóval leírom akkor én, hátha így könnyebb.
Lekapcsolod a gépet, benyomod a két gombot (presszó + gőzgomb) és tartod, eközbe bekapcsolod a gépet. Ha jól nyomtad a két gombot akkor a program menüben vagy. Visszajelző lámpák világítanak, de nem mind.
Ha világít a csészemelegítő visszajelzője akkor be van kapcsolva az előőrlés. Benyomod a csészemelegítő gombot, elvileg kialszik a visszajelző. Kikapcsolod főkapcsolóval a gépet majd visszakapcsolod. Megvárod amíg felfűt a gép és főzöl egy kv-t. Ha sikeres akkor nem fog darálni, már csak nyitja a mérleget. Következő kv-nál darálással indít majd nyitja a mérleget. Neked jelen perpill nyitja a mérleget és egyből elkezd darálni ha főzöl egy kv-t.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc