KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 10 hónapja #7495 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Atyavilág!!!!!
Holnap alaposan megemelem az árainkat. ::rohog::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7496 Írta: jacso75
jacso75 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Csak hogy hihetőbb legyen
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #7497 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

Jlltom.png melléklet nem található



Felénk ilyen elismervényt nem adnak üzletben...
Csak számlát vagy nyugtát, és garanciajegyet.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7498 Írta: borras
borras válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm, seconbolt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7499 Írta: Simon1
Simon1 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia Natloz!
Köszönöm a választ. Lejjebb vettem a kávé menyiségét a potival. Régebben max. kávémennyiséggel is tökéletesen működött. Így adott jó kávét. Nem kophatott el a KPE-ben valami?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7500 Írta: natloz
natloz válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Igazából ezen még nem gondolkodtam el, meg nem is nagyon foglalkoztam vele. Nálunk általában ~8.8,2 közé vannak belőve ezek a gépek. Én ezeken a fokozatokon szoktam tesztelni. Az enyém simán be tudja tömöríteni a 10g-ot. Legyen jó bezsírozva a KPE meg ha a meghajtó mechanika fogaskerék fogai jó állapotba vannak akkor szerintem be kéne tömöríteni max fokozaton is neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.620 másodperc