KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #7489 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

jacso75 írta: Szia 1-es fokozaton van lejeb nincs


Szia!

Nagyon sok Incanto szériánál az elektronika annyira kihegyezett állapotban van, hogy kávéhiány jelzés miatt kidobja a ledarált kávét, és visszaáll alaphelyzetre.
Szervizben javítható ez az állapot.
::hmm::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7490 Írta: jacso75
jacso75 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

Holnap viszem egy új szervizbe mert ahová eddig hordtam /3 honap alatt 4-szer ott mindig más volt a hibája /ez az új szerelő csak meg tudja mondani hogy pontosan mi is a baja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7491 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

jacso75 írta: Szia!

Holnap viszem egy új szervizbe mert ahová eddig hordtam /3 honap alatt 4-szer ott mindig más volt a hibája /ez az új szerelő csak meg tudja mondani hogy pontosan mi is a baja


Ha mindig más hibával kellett visszavinni akkor az nem a szerelő hibája, hanem géphiba. ::tan::

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7492 Írta: jacso75
jacso75 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
ezt használtan /felujittótan /vettem 3 hó garíval akkor 2-ször vittem vissza hogy írta a gép hogy vízköteleniteni kell de azt sehogy nem sikerült ,utána ekezdet folyni belőle a víz hátul visszavittem ,szolt a szerelő hogy kész hazahoztam .Beüzemeltem akkor oldalt kezdet el folyni,szombaton hoszabb húzza-vonna után adott egy másikat de ezzel is gondok vannak .Most találtam egy új szerelőt holnap ahhoz viszem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7493 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Értem.....Akkor más az álláspontom....
Korábban többször is leírtam azt, hogy mit jelent egy gép felújítása. Nálunk aki látott kávégépet és rendszeresen értékesíti, mindeni "felújított" gépként keres rá vevőt. Nagyon sok eladónak halvány fogalma sincs arról, hogy mit kellene egy felújításkor elvégezni. A lomisoktól olcsón vett gépet megtisztítják (ez náluk a felújítás), majd haszonnal értékesítik.
Fogalmuk sincs arról hogy mennyi a garancia időtartama a használt gépre, mert az nem három hónap! Kissé a jogszabályok környékén is kellene turkálni a neten.
Aki ismeri a gépek elektronikáját, az megtudja a gépedet javítani. Aki néhány dolgot ki tud cserélni a gépen de nem ismeri az elektronika működésének folyamatát, olyan szakemberhez nem szabad ezzel a hibával elvinned.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #7494 Írta: jacso75
jacso75 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Úgy gondoltam nem veszek a nettről mert ha valami baja van postázgatni nem a leg jobb itt miskolcón /hivatalos/ boltban vettem 65000 ft-ért és 3 hó garanciát adtak rá ,Gondoltam ha valamiféle boltban veszem valamennyi garival csak jó lesz ,de sajna nem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.495 másodperc