KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
7 éve 1 hete #13363 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó

Chuck írta: Nem változott semmi! Nem váltottam kávét, nem állítottam a szemcseméreten, stb. Az őrleményfinomság nem változott, csak az időszükséglet. Merjem így használni az őrlőt vagy hazavágom?

Sajnos így távolból nem tudok segíteni....

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 napja #13364 Írta: Reed
Reed válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Tudnátok nekem olyan gépet mondani, amelyhez lehet kapni 53mm-es, 1 csészés szűrőt.? Sok helyen csak géptípust adnak meg, nincs ott a szűrő mérete. Az enyémbe sajnos nem lehet kapni gyárit, ezért keresek más típust.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #13365 Írta: sztorok
sztorok válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
A Saeco 53mm-es. Én vettem szimplát régen Expolygonnál, de biztosan van Danettinél is.

TörökSzabi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #13366 Írta: SzabolcsXX
SzabolcsXX válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Sziasztok! Nekem egy Gaggia Espresso gépem (még a régi) és Iberital Challenge őrlőm van. Az egyik barátom szeretne olyan jó kávékat inni otthon, mint nálam. ;) Úgy döntött beruház. Viszont azt olvastam, hogy az új Gaggiákat nem érdemes megvenni, mert már nem olyanok mint a régi. Tudnátok nekem ajánlani hasonló kategóriájú gépet, mely megbízható és hasonló minőséget főz? Csak újban gondolkodunk.
Illetve tudnátok egyel magasabb szinten is ajánlani eszpresszó főzőt és őrlőt? Ebben az esetben kb. 300 000-ből jó lenne megúszni a szettet. (Szintén új gépek.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #13367 Írta: Reed
Reed válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó
Köszönöm, megnézem. 1db. nyomásfokozós 2 személyes szűrőt kaptam a géphez, ezért keresnék valamit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #13368 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Hagyományos kávéfőzők - társalgó

SzabolcsXX írta: Sziasztok! Nekem egy Gaggia Espresso gépem (még a régi) és Iberital Challenge őrlőm van. Az egyik barátom szeretne olyan jó kávékat inni otthon, mint nálam. ;) Úgy döntött beruház. Viszont azt olvastam, hogy az új Gaggiákat nem érdemes megvenni, mert már nem olyanok mint a régi. Tudnátok nekem ajánlani hasonló kategóriájú gépet, mely megbízható és hasonló minőséget főz? Csak újban gondolkodunk.
Illetve tudnátok egyel magasabb szinten is ajánlani eszpresszó főzőt és őrlőt? Ebben az esetben kb. 300 000-ből jó lenne megúszni a szettet. (Szintén új gépek.)

Ha új gépről van szó, nézd meg a Catler kínálatát. Van dual bojler, kombi (daráló-gép) páros is. Jó gépek, jó sok kényelmi funckióval.
P&Y kézműves pörkölő sok infóval tud ellátni a Catler gépeket illetően, ismeri a cég termékeit, és nála akár ki is tudjátok próbálni, egy kávé vásárlással összekötve, szerintem :) (Budapest, Buda a pörkölde helyszíne)
www.pallyotzcoffee.hu/

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.962 másodperc