KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
12 éve 1 hónapja #3649 Írta: József
József válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!

ÁÁÁ,köszii!Itt van az orrom előtt és erre nem is gondoltam!Köszönöm a választ!Sokat segítettél!  bdown

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #3650 Írta: Vespás
Vespás válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Siemensz surpresso S20-as géppel van gondom.Bekapcsolom, kávéelvétel gomb villog, átöblítés szimbólum világít. Megnyomom a kávéelvételt szivattyú elindul de nem történik semmi. Erre a problémára szeretnék tanácsit kérni.
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #3651 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=Vespás link=topic=337.msg38831#msg38831 msg=38831][/answer]
Szia!

A tisztítóprogram végrehajtását mellékeltem.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #3652 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!

Szerintem a fórum bármely topicjában választ kaptak a kérdezők márkától függetlenül abban az esetben, ha konkrét tanácsot tudott valaki adni a jelzett problémára.
Addig amíg a szakszervizek sem kapnak információt a gépek elektronikáiról, mindent úgy kell kitalálni, addig nincs miről beszélni a különbségek terén. Tény az, hogy a két legnagyobb márka elektronikáiról áll rendelkezésre a legtöbb információ, ezért könnyebb itt a segítségnyújtás. Ebbe a szűk csoportba a DeLonghi sajnos nem tartozik bele.

A fenti probléma oka a panelen a fűtéskörben keresendő, én a termoszenzortól visszafelé indulva keresném a hiba okát. Fűtőfeszültség, hőbiztosíték, termoszenzor ellenőrzése (működésre, kontakthibára), majd a panel marad. Itt is lehet kontakthibát keresni az SMD alkatrészeknél, illetve a fűtésköri triacot cserélni. Nem lennék meglepődve egy processzorhibán sem, ez sajnos a kontrukcióból fakadó probléma.
Röviden ennyi, személy szerint más ötletem nincs. Ha a kazánnál rendben van minden, akkor egy panelcserével igen gyorsan orvosolható a hiba.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #3653 Írta: miki
miki válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm a segítséget.
Sajnos ezek a hibalehetőségek meghaladják a képességeimet, ezért ha valaki tudna ajánlani egy megbízható, hozzáértő szervizet Mohács-Pécs környékén azt megköszönném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #3654 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
[answer author=miki link=topic=284.msg38847#msg38847 msg=38847][/answer]
Pécs : Il Moretto - Danetti - Kiss Tibor.  keresd meg Őt , Ő sztem tud segíteni : Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy www.danetti.hu és ott a telefonszám.

Mond meg, hogy a KÁVÉKORZÓ ajánlotta !  ::coffee

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.536 másodperc