KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
11 hónapja 2 hete #9625 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
szia. ha ez megteszi. ha nem megy fel akkor küldj egy email címet amire elküldjem az incanto service izét...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 hónapja 1 hete #9626 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia!
Köszönöm, viszont nem látok semmilyen feltöltött anyagot.
Az e-mail címem: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 hónapja 3 hete #9627 Írta: Attila.Budai
Attila.Budai válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, ha valaki tud.
Van egy Delonghi Magnifica kávéfőzőm.
Egy ideje nem hajlandó tejhabot adni, csak forró tejet nyom át a csövön. Próbáltam tisztítani mindenhol, de nem javul a helyzet. Valakinek ötlete, hogy mit kezdjek vele?
Köszönöm a segítséget!
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 hónapja 1 hete - 3 hónapja 1 hete #9628 Írta: dtamas198
dtamas198 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok! Jura kávéfőző szivattyú szabályzó membrán hibát ,hogy a legegyszerűbb megállapítani?
Van belőle két darab . Az egyiket ha megfújom ellenállás nélkül át megy rajta a levegő, a másikon viszont nem megy át. Melyik lehet a jó? Előre is köszönöm a segítséget. (mindkét membránt működő gépből szedtem ki)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 órája 25 perce #9629 Írta: HBS
HBS válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok!
Hoztak egy Jura ena5-öt. Teljesen megakadtam. Lefőz egy adagot, aztán a főzőegység nem áll vissza alaphelyzetbe. Ezért mellédarál és kijelzi a kávéhiányt. Ezt követően újra le lehet vele főzni egy adagot, mivel ekkor már jó helyen áll a főzőegység.
Mi okozza ezt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.479 másodperc