Menu
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: Hagyományos kávéfőzők - társalgó

Hagyományos kávéfőzők - társalgó 2 hete 1 napja #13399

• blaze
  • blaze profilkép
  • JELEN
  • global moderator
Black Gobbo beküldte:
Pont ezért kérdezem, mert hallottam, hogy butitották a Gaggiakat. Meg lehet képről különböztetni az újakat? Esetleg 5-6 éveset, vagy öregebbet érdemes-e megvenni? Főleg eBay miatt, ahol kipróbálni nem tudom. illetve, ha hazai piacról veszem és személyesen meg tudom nézni, mit kell ellenőrizni egy ilyen régi Gaggián? Pid nem szükséges bele. Már az is jó, ha igazi kávét isznak, nem azt a fekete löttyöt mint most, vagy nem kapszulásat vesznek. Mennyi
most a reális ára egy használt Classicnak?
Ebay-ről venni igen nagy rizikó : állapot, szállítás közben össze törik a gépet. (megesett már párszor mással)
Jobb itthon megvenni. Mostanság egy Classic állapottól, tartozékoktól függően 45-75 Ezer Ft körül megy kb.
Gaggia Baby w/ Sestos PID, Mahlkönig Vario grinder, few tampers and the usual suspects :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Hagyományos kávéfőzők - társalgó 2 hete 1 napja #13400

• blaze
  • blaze profilkép
  • JELEN
  • global moderator
Valami alap fémes íze mindenképpen lesz. Kar, kifolyó, ezekkel is mind érintkezik a víz, mielőtt a csészében, pohárban landol.
Szóval 1:1 ne várd azt az ízt, amit a kancsóból iszol.
A kávé pogácsa nagyon jól megszűri a vízet, szóval szerintem nyugodj meg jó ez úgy :)
Gaggia Baby w/ Sestos PID, Mahlkönig Vario grinder, few tampers and the usual suspects :)

Hagyományos kávéfőzők - társalgó 1 hete 4 napja #13401

Sziasztok! Nincs véletlenül valakinek elfekvőben La San Marco gyári,duplaskálás nyomásmérő órája?

Hagyományos kávéfőzők - társalgó 1 hete 2 napja #13402

Sziasztok!
QM-hez sikerült már valakinek normális szilikon vagy legalább vitton szintű tomítést vásárolnia normális áron? (Ugye a sima O gyűrű az 110 fok C-t bír, így hamar elöregszik, igaz 120 Ft.)
Ami méretet én szoktam venni:
60/53/3.5 mm
A legjobb lenne a mostani újról mintát nyomni gyormába, majd kiönteni folyékony szilikonnal. Ezt most mellőzném.

Köszi,
Szabi
TörökSzabi

Hagyományos kávéfőzők - társalgó 1 hete 6 órája #13403

Sziasztok!
Én automatás vagyok, de régi vágyam egy karos gép. Most van nálam egy Gastroback Advanced Pro G, ha jól tudom így hívják. Ez mennyire számít jó gépnek? Ez egy kombi gép (darálóval). Kezdésnek ez is megteszi? Illetve használtan mennyit érdemes ezért a gépért adni? Csak két kifolyós szűrőtartó van hozzá. De szűrőből van 4 fajta. Illetve be lehet-e szerezni itt magyarországon egy 1 kifolyós szűrőtartót ? Üdv: Levente
Gastroback_pro.jpg

Hagyományos kávéfőzők - társalgó 6 napja 4 órája #13404

• blaze
  • blaze profilkép
  • JELEN
  • global moderator
Ez kezdő gépnek több mint jó, hazánkban "Catler" néven fut.
Keresd a forgalmazót, nem olcsók a tartozékok, szólok. ::shit
Oldalmegjelenítési idő: 0.176 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Támogató partnereink

althaus teabristot kávébwt vízkezelési technológiák catler carraro kávécellini kávécontador caffé kávéexpolygon kávégép alkatrészek, kávéfőzők, kávédarálókgaggia momentigoppion caffeilly caffe Kávébár Bazár - KávéfórumKapucziner Kávémanufaktúraluckycap kávémaromas kávémahlkönig kávédarálók    molinari kávénaturalmix Nespresso pacificaffe kávé pallyotz kávé pannon kávépasco kávépascucci kávépellinisaecovaldocafe