KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Kávéfőzőt, kávédarálót vásárolnék, de milyet vegyek?

Több
13 éve 6 hónapja #5875 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
ha már felvetettem a szifonos vagy lombik technológiát, akkor itt egy kis szösszenet, hogy a japánok, hogy tolják:

marha kíváncsi vagyok erre is. biztos én vagyok a fertőzött, de az eszpresszó világán kívül néha jó egy kis frencsi, vagy dzsezva is. persze most leginkább ez a filteres és szifonos cucc izgat  ;D

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #5876 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
[answer author=admin link=topic=24.msg23138#msg23138 msg=23138][/answer]
Csak gondoljunk a török kávéra, amit a Sanyi csinált a Cortez-ből. Marha jó volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #5877 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
[answer author=admin link=topic=24.msg23138#msg23138 msg=23138][/answer]
állati high-end érzést nyújt ezzel a halogénes világítással/fűtéssel.  :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #5878 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
ez is hangulatos:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #5879 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
[answer author=SiD link=topic=24.msg23139#msg23139 msg=23139][/answer]
Pont ezt akartam írni, kértem is Sanyitól egy olyan szettet, mert nagyon finom volt. És nagyon hangulatos maga a készítés is.

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #5880 Írta: admin
admin válaszolt a következő témában: Re: Társalgó
[answer author=SiD link=topic=24.msg23141#msg23141 msg=23141][/answer]
marha jó.
ki kell próbálnom ezt a szifonos technikát :D , bár az árakon lementem hídba, hogy 150-300 dolcsi között vesztegetik, aztán belefutottam egy sufnituning változatba:

ez állítólag csak 5 dolcsi volt ;)

Espresso:La Pavoni Europiccola (1967), Saeco Odea GiroKávédaráló:Mahlkönig Vario, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányokAlternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.758 másodperc