KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
6 éve 7 hónapja #8179 Írta: OT
OT válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők

secondbolt írta:

OT írta:
Felújítottam érdemes venni?


Igen.

Köszi.
... és DeLonghi-t? Az asszony szerelmesedett most bele.
Saeco vagy DeLonghi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8180 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
delonghit nem vennék soha!...akkor inkább egy 20éves felújított jura...! persze ez az én szerény véleményem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8181 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
A kávéautomatát a Saeco szabadalmaztatta, a többiek ezt látva alakítgatták ki a gépeiket.
Az erősebb kávét a Saeco gépei adják. Azt kell megvenni, amelyik tetszik a feleségednek!

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #8182 Írta: Tommi
Tommi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hellő mindenkinek.

Esam5400 et szétszedtem ,kicseréltem a gumigyűrűket ,majd összeraktam.Mindent úgy csinéltam ,mint korábban .Semmi sem ment tönkre._Most kapcsolom be és a 3szög folyamatosan villog a kijelzőn.Van valakinek ötlete mi a franc történik ilyenkor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8183 Írta: krisztian.toth
krisztian.toth válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Munkahelyre keresek automata kávéfőzőt, kis kapacitás napi 10-15 adag kávé nagyon max. 50-60 ezer Ft használt (nettó) körül, de annyi változat van mint égen a csillag. Ráadásul annyi ilyennel foglalkozó cég is van, ha tudtok olyat aki ajánlott jöhet akár PM-ben is.
Amit néztem előzetesen, de akármelyik megbízható másik modellre vevő vagyok:
- Siemens EQ.5
-Jura Impressa E75
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #8184 Írta: sector991
sector991 válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok !
Automata kávégépet szeretnék vásárolni. Elöljáróban annyit, hogy volt már egy Saeco Vienna gépem, most jelenleg egy Jura Imressa E70 gépem van. Mindkettőt használtan vettem, de meg voltam velük elégedve. A cél kellemes krémes presszókávé fogyasztása - mi olyan 70-80 ml mennyiségű adagokat szoktunk meg, ketten iszunk összesen napi 5-6 kávét.
Most egy új gépet néztem ki: Gaggia Velasca típust, de ezt a márkát még nem ismerem. Ami mellette szól, az a kivehető főzőegység.
A kérdésem, hogy érdemes-e megvenni ?
A szempontok: finom krémes kávé - esetenként capuccino készítése szemes, esetleg őrölt kávéból(de ez utóbbi nem olyan fontos). Tartós, megbízható gép legyen, állítható, programozható eltárolható kávémennyiség opciókkal. Nekem a kivehető főzőegység szimpatikusabbnak tűnik ,de ez is másodlagos.
Nos ezekről szeretnék tanácsot kérni, de mindenféle más javaslatot véleményt szívesen fogadok !
Előre is köszi !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.673 másodperc