KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 2 hónapja #55 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Monyesz írta: Ezt az alkatrész híjják vízterítő blokknak (ami rajta van szűrő, az pedig a felsőszűrő). ;)

Én SiD javaslatához hozzátenném, hogy először próbálgasd a mostani (gyári) kialakításában. Aztán azt a két módosítást lépésenként hajtva végre, figyeld meg mit tapasztalt, hogy változnak a gép képességei. Jó kis 'állatorvosi ló' lenne belőle, hogy lehet egy régi konstrukciót modernizálni! :cool:


Yeaaaah! Kösz szépen! A felsőszűrő megvolt valahol mélyen "elásva". A vízterítő blokkal-VB (Duschplatte) tanultam.

Nem tudom megmagyarázni, de a VB optimalizálása óta stabilan hibátlanok a skalpolt szűrőtartós csapolásaim. Persze tegyük hozzá, h felraktam hozzá egy előáztató készséget (Preinfusionskammer), ami szintén hozzájárulhatott a javuláshoz. Lövök erről is képet. Vicces, hogy milyen egyszerűen oldották ezt meg a La San Marco-nál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #56 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Sajna van annak a VB-nek jelentősége (egy picike, mint sok másnak), csak nem mindenkinek van tuningműhelye a kávéfőzőjéhez! ;)
Az előáztatás bizonyos esetekben szintén hasznosnak találtatott.
Azért is írtam, hogy érdemes lenne a lépésenkénti evolúciót lekövetni.
Aztán a végén megdobhatnál egy tökéletes LSM-mel, ha már meguntad! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #57 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
"Kicsit" belehabarodtam ebbe a modellbe... Úgyhogy már prototípusként is tökéletesre szeretném. Ma épp a kábelköteg egy részét cseréltem, hogy rejtve/szépen legyenek vezethetők, merthogy minden látszik. Rendnek kell odabent lennie. Lesz egy újabb kör egy másik eloxáló üzemmel is. Biztosítottak (ők is), hogy ők tudnak pirosat.

Amúgy a VB másik hozadéka azon túl, hogy (tényleg!) feleslegessé vált a kefe és gyönyörűek a skalpolt csapolások, az az, hogy a szűrőtartó úgy megy fel a fejre fílingre, mint mikor egy luxusautó ajtaját csukja be az ember. Döbbenet. Pedig egy apróság. Nem tudok napirendre térni azóta sem azon, hogy ezt miért csapták össze ilyen szinten. Érthetetlen.

Megunni? Bocs, de erre kicsi az esély. Állati élvezetes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 1 hónapja #58 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Túró van itt?! Ledobták a ruszkik az atomot? A legfrissebb hozzászólás régebbi, mint a kávé pörkölése, amit iszom. Sebaj, dokumentálom a túlélőknek a következő lépéseket.
A "brilliáns" üveg oldallap-os ötletemkor nem számoltam azzal, hogy a széria kábelezéstől - ha úgy marad, ahogy a digók beletömködték - minden vendégünket a rosszullét kerülgetné, nem beszélve a rólam, akinek rendszeresen rá/bele kell néznie. Hurrá! Nem volt mese rendet kellett tenni. Az elektronika költözésének hála, volt kábelköteg, amit hosszabbra kellett cserélnem, illetve természetesen olyan is akadt, amit lényegesen lerövidíthettem.
A gyorskötő szalagok egy részét száműztem:


Benne az összes kábel és egész helyre rend uralkodik, majdnem mint SiD garázsában...





Madárperspektiva:



Na menek megpunnyadni, ma is lesz még nap...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #59 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Nagyon-nagyon szép lett!!! Mi lesz, ha teljes pompájában díszeleg majd!!! Gratula!

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #60 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

lagoon79 írta: Nagyon-nagyon szép lett!!! Mi lesz, ha teljes pompájában díszeleg majd!!! Gratula!


Kösz szépen! Nem tudom. Készül már "ketteske" is (áll a váz színterezve). Két hete azt gondoltam, hogy megy az Ebay-re, szerencsét próbálni. Most elbizonytalanodtam. Mégiscsak az első gépemről van szó. Jövő héten síelés alatt megszülöm, mi legyen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.242 másodperc