KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 1 hónapja #43 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Nagggggyon komoly!!!! Te nem viccelsz! :)

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #44 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

lagoon79 írta: Nagggggyon komoly!!!! Te nem viccelsz! :)

Ahogy vesszük. Ha négy éve nem toppanok be esztergályost keresve egy fűbeharapott gyepszellőztető javításához a Torsenracing műhelyébe, akkor most nem tartanék ott, hogy több mint 4 hónapja reszlegetek egy igazándiból teljesen kommersz vendéglátós gépet. Amúgy rendkívül hálás alany. Az asszonynak nagyon fogy a türelme...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #45 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Az asszonynak nagyon fogy a türelme...
na, ezt nem csodálom ::rohog::

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #46 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Megvolt a tesztüzem. Egészen problémamentesen lefutott. Hiba 1: a hőcserélő biztonsági szelepén dől a víz. Csap elzár. Szétszerel. Well, ezt elfelejtettem kitakarítani. Gyors forró citromsavas fürdő. Hiba 2: nem áll le a pumpa. Kap egy testet is és aztán a vízcsapot is újra kinyitom. Hiba 3: az OPV sem zár tökéletesen. Csere.
Most már tökéletes. Csak az alapos savazás után érdekes színű a kifolyó víz. Ez nyilván eltart egy darabig..... Fotók ma már nem lesznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #47 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
Hogy szuperál a fekete hőszigetelő bevonat, arra kíváncsi lennék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #48 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Monyesz írta: Hogy szuperál a fekete hőszigetelő bevonat, arra kíváncsi lennék!

Tegnap ejjel epp csak bereccintettem. Nyuzni szerintem jovo heten tudom. Ket tokeletesen kisavazott/kitakaritott azonos gep. A keramiasnak remenyeim szerint kevesebbet kene futenie. Tudositok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.118 másodperc