KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)

Több
11 éve 5 hónapja #25 Írta: attilio
attilio válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg42326#msg42326 msg=42326][/answer]
azt a Q !



szerintem komp akartál lenni de nem komp....

a brazilhoz külön gratulálok! nájsz ván!

QM0650, LaPavoni Euripiccola 64', Faema Family 83' PID, Faema Urania 56', Mazzer Robur, ...AP, BB, Iwaki, Zassi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja - 11 éve 4 hónapja #26 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=attilio link=topic=403.msg42328#msg42328 msg=42328][/answer]
Tartoztam az ördögnek ezzel a körrel. Teledumálták a fejemet, hogy ha az alsó, megvilágítandó élt felpolíroztatom, akkor sokkal intenzívebben világítanak majd a vízvágott, homokfútt felületek. Nem jött be. Pedig tök logikusan hangzott. Viszont polír közben jött egynehány újabb karcolat. Persze csuda jó kedvünk lett tőle. Mantrázgattam, hogy nem műtárgy, csak egy csicsás "kávéfőző". Ez volt az első saller. Azért ettől még nem kellett rámszámolni. A logo felirata még olvasható ....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #27 Írta: attilio
attilio válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
[answer author=thirdcrack link=topic=403.msg42558#msg42558 msg=42558][/answer]
ennyire cikis oldalpanel mellett a vendégek inkább majd a kávé ízével fognak foglakozni!  kukk:)
meglátod így jobb lesz  ::yummi

QM0650, LaPavoni Euripiccola 64', Faema Family 83' PID, Faema Urania 56', Mazzer Robur, ...AP, BB, Iwaki, Zassi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #28 Írta: thirdcrack
thirdcrack válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
A hétvégén egy kerek szülinapon kértek meg, hogy a "cateringből" vigyem el a kávé részt. Behajítottam a mosókonyhába az egyik működőképes LSM-et az üveglapokkal. Szenzációs volt a feed back. Úgyhogy, bár semmi időm, de mégis barkácsoltam egy kicsit a Simply Red-en.

Keresem az elektronika helyét a hátoldalon:




Ez lehet, hogy ilyen egyszerű lenne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #29 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
mikor kerül már végre eladó sorba?? :))) ha összeáll addigra, akkor még karácsony fa sem kell majd :)

na de komolyra fordítva, kíváncsian várom a végeredményt!!!! de tudod, 2014 hip-hopp itt lesz :)

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #30 Írta: lagoon79
lagoon79 válaszolt a következő témában: Re: LSM Practical 95 Numero Due (Simply Red)
komoly benne a pumpa!!

Brasilia Portofino T3 - Mazzer SJ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.915 másodperc