KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Otthoni kávépörkölés

Több
10 éve 4 hónapja #103 Írta: weinmaker
weinmaker válaszolt a következő témában: Re: Otthoni kávépörkölés
Én már alig várom az első tesztszállítmányt minősítésre. kukk:)

Kávégép: Gaggia Classic PID, Quicmill 0650, San Remo Pod - Kávédaráló: Fiorenzato F64, Hario Mini Mill, Zassenhaus, és más kézihajtányok - Alternatív kávékészítés: AeroPress, Hario V60, Kalita, French Press, Bialetti Brikka, dzsezva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #104 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: Otthoni kávépörkölés
Par napot azert akartam gyakorolni, mielott kuldok valami kostolot! ;)

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja - 10 éve 4 hónapja #105 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: Otthoni kávépörkölés
Kiprobaltam tegnap este 2 kg töltettel hogyan üzemel es azt még vígan elbírta! Kár hogy a neten egy szó nincs erről a típusról, jó lenne olvasgatni róla, vagy legalább azt tudni, hogy mekkora kapacitású. De majd én kiderítem, szépen emelgetem a dózist, bár 2,5-3kg lehet a max. a méreteiből következtetve. Mindenesetre a 2kg mennyiségű, 5 féle arabikából zölden bekevert adagot teljesen egyenletesre megpörkölte! >:D


image.jpg melléklet nem található


Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #106 Írta: Teaway
Teaway válaszolt a következő témában: Re: Otthoni kávépörkölés
Mikor lesz a 3kg-os teszt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #107 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: Otthoni kávépörkölés
Nem tudom, van egy csomo maradekom, lehet osszeontom oket es megporizem az irodai automataba. De nekem itthon a ket kg kapacitas is boven sok!

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #108 Írta: tothgr
tothgr válaszolt a következő témában: Otthoni kávépörkölés
Üdv!
Ismerős valakinek a Hearthware Precision típusú kis pörkölő masina? A neten elég kevés infót találtam róla.
Odaadták játszani. .:-)))) ;D :biggrin:

hearthwareprecision.jpg melléklet nem található

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.242 másodperc