KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

SiD Eszpresszó Garázs

Több
10 éve 8 hónapja #793 Írta: tothgr
tothgr válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Besz@rás! Ágyba nem viszi a kávét? :biggrin: bdown
Nagyon állat! Mint egy fűtésvezérlő központ...
Nekem is Poemia-m van, csak a "műanyag" változata.
Nagyon szép a meztelen szűrőtartó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #794 Írta: cyberelectronics
cyberelectronics válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Köszi. Még nem hozza ágyba, de megoldható, ha megkérem az asszonyt :biggrin: .

Gaggia Classic + Bottomless PF + VST RDGL 15g + Silvia V3 Steam Wand + PID Espressuino, Pressure Sensor, Volumetric Sensor, Preheat Coil, Manometer, Hario Mini Stepless, Tamper inox 58mm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #795 Írta: cyberelectronics
cyberelectronics válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Itt az uj Gaggia Classic tuning :) .

Még a PID beállitásokkal kell egy kicsit szórakozzak, valamint a mágnesszelep vezérlése softbol, maradt még befejezetlen.
Nem tudom miért, de gőzöléskor valami eszméletlen hangosan visit a Silvia V3 cső (kb. mint egy autó riasztó benn a házban), nyomás, hőfok szerintem rendben, viszont kevés tejet használok. Poemianal nem voltak ilyen gondok.
Tudna ebben valaki segiteni, vagy másnál ez nem jelentkezik?
Köszi!

Gaggia Classic + Bottomless PF + VST RDGL 15g + Silvia V3 Steam Wand + PID Espressuino, Pressure Sensor, Volumetric Sensor, Preheat Coil, Manometer, Hario Mini Stepless, Tamper inox 58mm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #796 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs

cyberelectronics írta: Itt az uj Gaggia Classic tuning :) .

Még a PID beállitásokkal kell egy kicsit szórakozzak, valamint a mágnesszelep vezérlése softbol, maradt még befejezetlen.
Nem tudom miért, de gőzöléskor valami eszméletlen hangosan visit a Silvia V3 cső (kb. mint egy autó riasztó benn a házban), nyomás, hőfok szerintem rendben, viszont kevés tejet használok. Poemianal nem voltak ilyen gondok.
Tudna ebben valaki segiteni, vagy másnál ez nem jelentkezik?
Köszi!


Hát ez tényleg beszarás! :eek: bdown :cool:
Mennyiért gyártasz le nekem egy ilyet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #797 Írta: cyberelectronics
cyberelectronics válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs
Nem tudom mit mondjak, rengeteg vele a meló, főleg a kábelekkel meg a dobozzal. A full kit ára majdnem mint egy fél Auber kit-ére jönne ki.

Gaggia Classic + Bottomless PF + VST RDGL 15g + Silvia V3 Steam Wand + PID Espressuino, Pressure Sensor, Volumetric Sensor, Preheat Coil, Manometer, Hario Mini Stepless, Tamper inox 58mm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #798 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: SiD Eszpresszó Garázs

cyberelectronics írta: Nem tudom mit mondjak, rengeteg vele a meló, főleg a kábelekkel meg a dobozzal. A full kit ára majdnem mint egy fél Auber kit-ére jönne ki.

Ügyes! Ha az autóriasztó-gőz gondot megoldottad, jöhetne róla egy videó + képek.
Nagyon érdekes, és érdekel is itt több embert ez ! ::coffee

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.373 másodperc