KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

SiD Eszpresszó Garázs

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 9 hónapja #61 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs

Turmix Espresso TX-10

Hiányzó szűrőtartó pótlása, zsírtalanítás, vízkőtlenítés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #62 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
[answer author=SiD link=topic=309.msg7140#msg7140 msg=7140][/answer]
Garázsmester Úr!

Te nézed ezeket az olasz meg angol ebay oldalakat! Egyenlőre elméleti síkon, kb. 50 ezerből milyen gépet lehetne beszerezni??? Olyasmi, mint az a vörös Brasilia Club volt, szal ilyen 3 dl-es bronzbojleres gőzokádó elpusztíthatatlan kategóriára gondolnék, általad feltuningolva.... ;)

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #63 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
[answer author=paljoc link=topic=309.msg7227#msg7227 msg=7227][/answer]
??? ??? ???
Esetleg ha megszólalna, kedves Mester! ;)

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #64 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
[answer author=paljoc link=topic=309.msg7227#msg7227 msg=7227][/answer]
Paljoc!

Szerintem egy Brasilia Lady-t, Faema Family-t, Rancilio Nancy-t lehetne megcsípni ennyiből. Ha van rá igény, akkor ráállok. Szólj és rátapadok az olasz ebay-re!  ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #65 Írta: paljoc
paljoc válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
[answer author=SiD link=topic=309.msg7354#msg7354 msg=7354][/answer]
Köszi szépen, erre voltam kíváncsi! Esetleg ha még eszedbe jut egy két típus és beírnád, megköszönném! Átnézem milyenek, mert csak a Faema van előttem kinézet szempontjából!
Nekem kéne az EVO helyett/mellé, még kitalálom! ;) De egy olyan típust kéne találjunk, ami után nem agyalnék fél év múlva, hogy háááát, izééé, kéne valami más!  :)

Catler ES9010 Dual Boiler-AeroPress-Iwaki Cold drip-Mazzer Super Jolly-Catler CG 8030 Smart Grinder Pro-Gene Café roaster

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #66 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: SiD Eszpresszó Garázs
Jura Rio Vapore:
Komplett átvizsgálás, tisztítás, vízkőtlenítés, tömítések cseréje.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.383 másodperc