KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
14 éve 10 hónapja #91 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg7820#msg7820 msg=7820][/answer]
pedig amit leirsz azok a "tunetek" megegesre utalnak....  :-\

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #92 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=blaze link=topic=302.msg7822#msg7822 msg=7822][/answer]
Azért beírom, bár rég megoldódott. A pumpa beállításával minden rendben lett a géppel. Kapot még egy újabb szuper (jó vékony lyukakkal) gőzcsővéget, a Nuova Ricambitól vettem potom két Euróért. Ugyan azóta még be nem fűtöttem, de tudom, hogy marha jó lesz ha egyszer bemelegítem egy kis gyakorlásra. ;-)

Jelenleg festésre vár az oldala, és a feliratok pótlására az előlap. Ezzel a főzővel gyakoroltam a versenyre, elfőzőcskéztem jópár kiló kávét nagyüzemben, frankón, hibátlanul működik. Nemhiába van belőlük még sok szolgálatban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #93 Írta: blaze
blaze válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg9663#msg9663 msg=9663][/answer]
Szuper!
Ez jol hangzik.
Amikor voltam nalad pizzazni akkor azert 1-2 jo kavet meg ugy "betegen" is lehuztunk vele, emlekszel :)

Gaggia Baby PID, Niche Zero "Midnight Black"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #94 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Lássuk!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #95 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=335.msg13271#msg13271 msg=13271][/answer]
Az új kávéfőzőm!  :)
Két csapos, E-61 fejekkel szerelt félautomata kávégép. Kívülről közepesen leharcolt, belülről egész szép állapotú.
A kazán 10,4 litreres, 3500 Wattos, ipari árammal működő masina. Baromi nehéz, legalább 85-90 kg. Remélem újszerűre sikerül visszaépítenem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #96 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Remélem, szétszeded az E61-es fejeket!  ;)
(csak mert nekem is szét kéne majd kapnom a Butterfly fejét)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.149 másodperc