KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
15 éve 1 hónapja #67 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg4563#msg4563 msg=4563][/answer]
Már egészen kávégép formája lezd lenni ! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #68 Írta: SiD
SiD válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Király! Jövő héten meg is rendelem a kontroll boxot a Bezzerához. Most már illene azt is talpraállítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #69 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
No, az első nap már el is romlott a gép.  ;D
Nem adott vizet a fejen keresztül, én meg csak néztem, mint hal a szatyorban. Kisebb trutyi a a fej betáp részén lévő tűszelepben, a csövek belseje gondolom most kezd tisztulni. A bojlerben lévő víz is még elég zavaros, pedig már le is ürítettem kétszer. A hőcserélőből viszont kristály tiszta víz folyik.

Kicsit emeltem a nyomáson, jól bemelegítve (kb. 35 perc) pár üres csapolás után enyhén fortyogó víz folyt. Szuper.

Amivel teszteletem az Bianchi gold volt. Sajnos hamar áttértem, mert ez a kv már nagyon döglött stádiumban volt. Mindegy, az ipari örlőt jó volt rálőni saccra.
Ezek után nemrég vett és jól visszazárt Domingoval prbáltam. Huhh, mintaszerű egérfarokban gyönyörű krémesen folyt le a saját egyszemélyes szűrőjével, erőteljesebben és mégis sokkal kifinomultabban működik, mint egy Ulka pumpás főző. Kettessel még nem tudok tesztelni, mert nem megy rá a kétcsészés kifolyóm, gondoom azzal még jobb lesz.  ;D

Barátkozunk egymással, szuper kis gép lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #70 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Kicsit már fáradt Caffe Domingo-ból főzve egy személyes szűrővel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #71 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg4668#msg4668 msg=4668][/answer]
Hát igen, ezt vártuk - lehet csapolniiiii !  :D
De milyen gyorsan talpraállt ez gép, sokat kibírnak ezek, Te meg persze ügyi vagy ! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #72 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Monyesz link=topic=302.msg4669#msg4669 msg=4669][/answer]
A hőmérsékleten vissza kellett venni, mert picit égette a kávét. Most jónak tűnik, már be van izzítva és csapolok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.236 másodperc