KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
15 éve 1 hónapja #43 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg4187#msg4187 msg=4187][/answer]
Ja, úgy mááás !
Azt viszont ne siesd el, mert azt pormentes 15-20fokos helyen kell csinálni, hogy jó és szép legyen. Attól még a gép használható lesz amúgy is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #44 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Monyesz link=topic=302.msg4188#msg4188 msg=4188][/answer]
Jessz. Én is így gondolom. Elmegy kasztni nálkül is egy darabig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #45 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Ma voltam az Explygonban. Az ipari gépek nagy előnye, hogy a legutolsó kis bizbaszig mindent meg tudtam venni a felújításhoz. Nincs szükség semmi mókolásra, helyettesítgetésre.

Persze a lényeget elfelejtettem, a kocsiban jutott az eszembe. Ha a hétvégén összerakom, nem fogom tudni letesztelni, mert a jelengi karjából csak roncsolással lehet kiszedni a szűrőt. Egy új kart azért majd még mindenképpen veszek hozzá kétcsészés kifolyóval.

Más: SiD-et kérdezném, mert ő már pár géppel szívott. A hőcserélőben van valami papírszerű tömítés ami rendesen bele van gyógyulva. Mi a franccal lehet kiszedni? Próbáltam óvatosan késsel kapirgálni, de olyan kemény, mint a beton.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #46 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg4226#msg4226 msg=4226][/answer]
Azért a kart csak meg lehet menteni ! A szűrőt pótolni csak könnyebb, olcsóbb.
Próbálni nem lehetne ezzel a 'beragadt' szűrővel ? Addig nem kéne szétrombolni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #47 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Monyesz link=topic=302.msg4231#msg4231 msg=4231][/answer]
Már feszegettem, eddig sikertelenül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #48 Írta: Monyesz
Monyesz válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=302.msg4237#msg4237 msg=4237][/answer]
Akkor a szűrőnek annyi, a kart próbáld megmenteni. Valahogy trancsírozva csak kijön a szűrő, hogy közben a kar túléli !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.193 másodperc