KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Luigi gépműhelye

Több
14 éve 2 hónapja #139 Írta: lorien
lorien válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=335.msg14889#msg14889 msg=14889][/answer]
Grat, szép munka!  bdown

lorien.blog.hu
La Scala Butterfly, Mazzer Mini

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #140 Írta: Pascucci
Pascucci válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Szia!
gratulálok én is,nagyon faszán néz ki. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #141 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
Köszi!



Az első csapolások egyike. 100% arabikát főztem le, az íze negyon finom volt. Robusztásabb keverékkel pont jó lesz a hőmérséklete.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #142 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=Luigi link=topic=335.msg14889#msg14889 msg=14889][/answer]
Szia Luigi!
Nagyon szép ez a gép, csak azt a kis horpadást a jobb oldalon én valahogy kiszedtem volna. Próbáld meg egy deszkára ezen a helyen felfektetni. majd egy fa söprűnyelet belül vízszintesen ráfektetve kalapáccsal a horpadást finoman kiütögetni.
A 3500 wattos teljesítményt a lomha 16 amperes kismegszakító vastagon kibírja!
Nálam az 5000 wattos átfolyós vízmelegítő előtt ilyen van, és bírja a terhelést a zuhanyzóban már több mint 15 éve.
Egyébként a bojler is nagyon tiszta kívülről. Az egészet áztattad?

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #143 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
[answer author=secondbolt link=topic=335.msg14944#msg14944 msg=14944][/answer]
Köszi!

Az volt vele a baj, hogy nagyon sietősre sikeredett a felújítás vége, mert az előző főző egyik oldala bemondta az unalmast, valami elektronikai bibivel. VOlt rajta több horpadás is, a többi ki lett kalapálva. Ez is, nem is annyira feltünő, csak pont úgy esett rá a fény. Szétszedni meg már nem volt kedvem, majd egyszer. :-)

Az egész bojler ázott a savban, de kívülről egyébként is nagyon szép állapotban volt, ha megnézed az első képeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #144 Írta: Luigi
Luigi válaszolt a következő témában: Re: Luigi gépműhelye
ISteni kávét készít a gép! A Carimali kismiska hozzá képest. Csak szólok SiD-nek, hogy be van lőve!  :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.181 másodperc