KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 1 hete #9463 Írta: Cápa
Cápa válaszolt a következő témában: Segítség kérése (saeco incanto)
Kávészemcsét próbald közepes méretre állítani, lehetőleg menet közben. A kávémennyiséget pedig növeld. 4-5 kávénak le kell főni mielőtt az új beállítás odaér a főzőegységbe. Ha így sem jó, akkor darálókés tisztítás és utána próba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hete #9464 Írta: marvid
marvid válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Royal capuccino gép kpe megszorult,kivettem,de bekapcsoláskor panel Furcsa"szag,kérdezném
érdemes-e javíttatni,vagy kuka,sajnálom csak pár ezer van benne,ha valaki segítene köszönném nagyon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hete #9465 Írta: pancsyka
pancsyka válaszolt a következő témában: Segítség kérése (saeco incanto)
Három szétszedés után, nagy nehézségek árán megleltem a probléma forrását. Az őrlő és a kazán közt akadt el a darált kávé, ami annak volt köszönhető –számomra ismeretlen nevű- nyitó-adagoló szerkezet szorult és nem megfelelően nyitott. WD40 a mechanikára segített.
Köszönöm a segítő választ!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 napja #9466 Írta: Dalma.Riskó-Gyöngyösi
Dalma.Riskó-Gyöngyösi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Sziasztok. Adott egy delonghi caffe corso gép,amit 3 hete vettem "alig" használtként a férjem kollegájától. Amikor elhoztuk világított a piros háromszög. Kiszedtem a fejegységet,kitakarítottam. Megoldódott. Másnap hajnalban ugyan az. Fél órás szenvedés után ismét elaludt a háromszög. Többször szétszedtem,tisztogattam stb... Most 3 héttel később ugyan ez a hiba. Nem segít rajta a szétszedés. Nem tolja fel a helyére ezt központi egységet. Amikor áram alá helyezem búg egyet,mint amikor elkezd rendesen beindulni. De a fejegység lent marad. Szerelő kell neki? Vagy valami érzékelőhöz oda van hullva a kávé? Ami létezett kirakarítottam. Megzsíroztam. De semmi. Legyetek szívesek valami okosat mondani!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 napja #9467 Írta: Sevi
Sevi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szia! Delonghiknál egy orsómenet forgása viszi fel a központi egységet. Ami az orsón van réz menetes alkatrész az szokott kikopni és ezért hiába forog az orsó, nem tud "felmenni" a központi egység pozícióba. Meghajtó egység orsó anya néven lehet vásárolni. Menet méretet tudni kell, mert van 2 méretben. És valószínűleg a központi egység tömítéseit is cserélni kell, mert azok lehetnek megnyúlva, ami miatt kicsit szorul és ez terheli be nagyon a menetet. Szerintem ez lesz a hiba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 napja #9468 Írta: Dalma.Riskó-Gyöngyösi
Dalma.Riskó-Gyöngyösi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Köszönöm szépen a gyors választ!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.604 másodperc