KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 4 hónapja #9367 Írta: robert1968
robert1968 válaszolt a következő témában: Odea Sporty kicsi vizes darálék
Szia,

Nagyon köszönöm ismét.
kb 5-10 főzés után tényleg sokkal nagyobb lett a pogácsa.
Most már csak egész kicsit vizes, de igazából teljesen elfogadható.
A daráló finomságon egy kicsit vissza kellett venni, mert csak kínlódott a vízpumpa. De miután beállítottam azóta tökéletes.
Minden szuper,
Nagyon köszönöm a tanácsot.
:)

Robi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #9368 Írta: robert1968
robert1968 válaszolt a következő témában: Saeco KPE kenés.
Hát annyit megér - lehet én is veszek. Köszi.

A kokuszzsir nagyjából izetlen. Pont azért szeretem sütéshez főzéshez.
Még az indexen olvastam ezt: index.hu/tudomany/2014/07/17/kiprobaltuk...lgy_legalis_drogjat/
Jó nagy marhaság - kipróbáltam. 1szer. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9369 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Saeco KPE kenés.
Szívesen! Örülök, hogy rendbejött a beteg, nem olyan rossz ez az opti-dose. :) Ezt a kókuszzsírt egyszer letesztelem, ha más nem, jó lesz sütésre :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9370 Írta: expedient
expedient válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Szép estét!

Saeco Lirika gépem ma bedobta a törülközőt..... :( Vinném szerelőhöz, de az majd csak jövőre lesz. 26-án meg jön a rokonság, és a kotyogós nem fogja bírni. Rengeteg videot megnéztem. Szétszedtem... Utolsó darabig átnéztem, egyes elemeket teszteltem... ( a 230v,-tól a 24v dc-ig) Minden jó, mégsem. A hiba: A habosítón nyomja a forró vizet, de a kvfőző kifolyóján nem jön.... Erőlködik a szivattyú, de egy idő után feladja... Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném. Ex

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9371 Írta: DTomi
DTomi válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Dobj egy telefonszámot, hátha tudok segíteni. Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 4 hónapja #9372 Írta: drszpp
drszpp válaszolt a következő témában: Automata kávéfőzők
Hello!
Átenged a mágnesszeleped. Szét lehet szedni, ha mázlid van nem az öntvény lyukadt ki. Akkor finomam felpolírozhatod a tömító felületeket. A rugót is megnyújthatod. Ezek barkács megoldások, de a következő alkatrészes nyitvatartásig jó lesz.
Üdv. szp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.661 másodperc