KezdőlapbelépésregisztrációFórumkosárfacebookyoutube

Automata kávéfőzők

Több
3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #9343 Írta: secondbolt
secondbolt válaszolt a következő témában: Melitta
Szia!

A kávészemek akkor villognak, ha alacsony a motor áramfelvétele kávéhiány miatt. Próbáld meg először durvábbra állítan a darálón a finomságot, majd főzzél vele kávét. Ha ez kevésnek bizonyul, akkor lehet hogy le kell venni a burkolatot, és levenni a finomságállító kart, és durvábbra állítod a darálót. Amikor jó, akkor visszateszed a kart középső állásba.

Lehet még egy három szemes villogás akkor, ha a gép a vízkőtelenítési ciklus végén a 3. illetve 4. fázisban tart.

"Aki tudja az csinálja, aki pedig nem, az tanácsokat ad hogyan kellene csinálni."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9344 Írta: Joci1
Joci1 válaszolt a következő témában: Galgy
A magicnel szet kell szedni a kazant es teljes felujitas nekem ez a tapasztalatom

Kazánt már cseréltem jól működő gépből,de szét szedem ,hátha. Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9345 Írta: Joci1
Joci1 válaszolt a következő témában: Magic és Melitta vízprobléma
Vízprobléma az automatáknál.


Sziasztok!

Az előzőleg írt vízproblémás esetekben kellene megvizsgálni az átfolyásmérőn és a processzor lábán oszcilloszkóppal a négyszögjelet akkor, ha folyamatosan folyik a víz a csap megnyitása után.

Szia!
Ettől tartottam. Sajna ez a kópos dolog már meghaladja az én képességeim,úgyhogy menni fog szervizbe.
Köszönöm a segítséget mindenkinek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9346 Írta: stilnox
stilnox válaszolt a következő témában: Magic és Melitta vízprobléma
de a vízcsap részét szétszedném ha mindég folyik a víz. a fekete viton tömítést cserélném a műanyag száron illetve a belsőket is a réz házban és vízkőtlenítése a szelep részének,de ez úgyis látszik majd!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9347 Írta: Galgy
Galgy válaszolt a következő témában: Melitta
Oké, de akkor nem lesz túl híg a kávé ha durvábbra állítom a darálót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 3 hónapja #9348 Írta: Joci1
Joci1 válaszolt a következő témában: Magic és Melitta vízprobléma
Secondbolt írta: A használt átfolyásmérő nem nyújt 100%-os garanciát a turbina normális működésére. Csak abban az esetben jó a régi turbina, ha tisztítás után szintén le van ellenőrizve a rendes működése illetve a megfelelő impulzusszáma. Az alacsony impulzusszám is okozhat ilyen jellegű hibát.

Két panelhibás gépből kivett HASZNÁLT és egy új átfolyásmérővel is próbálkoztam,de az újnak csak a panelra dugtam fel a csatiját és a csövön levegőt fújva pörgettem a turbinát.Semmi.
Utolsó próbaként bekötöttem a vizet is és láss csodát, minden tökéletesen MŰKÖDIK.
Nagy köszönet Secondbolt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: secondbolt
Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc